7.11.2019, 15:00

Trailer: M. Night Shymalan se pokouší vylepšit pověst Apple TV+

Trailer: M. Night Shymalan se pokouší vylepšit pověst Apple TV+
Servant | Foto: Apple TV+

Novou streamovací službu pojal Apple tradičně po svém, takže na rozdíl od jiných sází ryze na vlastní obsah, což znamená, že po startu nabízí pouhých pár titulů.

Což by nutně ještě nemuselo vadit, ale podle všeho se žádný nepovedl natolik, aby měl divák vyložené nutkání si novou službu předplatit.

To by mohl změnit nový hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana:

Zpočátku mi příběh páru, který si zemřelé dítě nahradí umělým, aby se manželka se situací lépe (zdali vůbec nějak) vyrovnala, extrémně zajímavý nepřišel. Ale trailer ho prodává sakra úderně. Má to přesně tu správně tajuplnou atmosféru, jakou máme u Shyamalana rádi a současně, navzdory čitelné ústřední zápletce, není vůbec jasné, o co přesně se bude hrát.

Můj index natěšenosti se po tomhle lákadle výrazně zvedl a pokud bude show dobře hodnocená, možná mě to i přesvědčí k tomu, abych dal službě nakousnutého jablíčka šanci. V tuhle chvíli, ač za skromnou cenu, toho totiž opravdu nabízí příliš málo. Servant dorazí na platformu 28. listopadu.

Servant | Foto: Apple TV+
-
-
Související filmy: Servant
Související osoby: M. Night Shyamalan

Související články:

Trailer: Apple chce konkurovat Netflixu a sází při tom na slepého Aquamana

Netflix vybudoval ohromnou věc, takže dává smysl, že si chtějí i jiní z koláče streamování kus vzít. K úspěchu je ale třeba hlavně kvalitní vlastní obsah.

Skleněný, Šestý smysl, Rozpolcený nebo Vesnice - kde má Shyamalan tu nejlepší překvapivou pointu?

Dnes slaví narozeniny M. Night Shyamalan, který proslul tím, že ve svých filmech rád využívá překvapivé pointy. To se potvrdilo i jeho letošní novinkou...

Apple oficiálně představil konkurenci Netflixu a překvapivě u toho byl Steven Spielberg

Již nějakou dobu se ví, že Apple hodlá vstoupit do souboje streamovacích platforem vlastním obsahem. Tento týden službu pojmenoval - seznamte se Apple TV+.

Apple doufá, že mu k úspěchu pomohou Reese Witherspoon a Jennifer Aniston

Možná jste již zaznamenali skutečnost, že se do oblasti zábavního a televizního průmyslu hodlá ve velkém zapojit i společnosti Apple. Není to zas tak...

M. Night Shyamalan to konečně dokázal - jeho nový horor The Visit má dobré recenze!

Kariéra M. Night Shyamalana zažila divoký vývoj. Po fantasticky přijatém Šestém smyslu (1999) a hitech Vyvolený (2000) a Znamení (2002) přišel strmý pád. Z...

Ankety

Co se stane s filmem Posledním z Aporveru?
  • Film nikdy neuvidíme
  • Tvůrci film vydraží a někdo jiný dokončí

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: