6.11.2019, 16:55

Spider-Man zamíří do paralelních světů ještě jednou

Spider-Man zamíří do paralelních světů ještě jednou
Spider-Man: Paralelní světy | Foto: Sony Pictures Animation

Takže pokud jste měli to pavoučí šimry šimry, byl váš smysl nastavený správně. Spider-Man: Paralelní světy se dočká filmového pokračování.

Studio Sony Pictures informaci zveřejnilo i s tím, že premiéra Paralelních světů 2 proběhne 8. dubna 2022. Režírovat by měl Joaquim Dos Santos podle scénáře Davea Callahama.

Spider-Man: Paralelní světy

O ději studio samozřejmě zatím nic neprozradilo, ale určitě bude pokračovat v příběhu Milese Moralese, se kterým jsme se v Paralelních světech setkali a který po smrti Spider-Mana převzal jeho roli superhrdiny. Je tu i možnost, že se vrátí další pavoučí hrdinové z paralelních světů, potitulková scéna diváky navíc seznámila i se Spider-Manem 2099, tedy Miguelem O'Harou, výborným genetikem, který žije ve městě Nueva York v roce 2099 a který se snaží s pomocí DNA dodat více lidem schopnosti původního Spider-Mana.

Spider-Man: Paralelní světy | Foto: Sony Pictures Animation

Druhý díl by tak mohl pracovat s cestováním v čase. Zmíněná scéna totiž uváděla, že Spider-Man 2099 byl prvním hrdinou, kterému se podařil autonomní skok do mnohovesmíru, když se přenesl do roku 1967. Že by se tedy objevil u Milese v Brooklynu?

Přípravy už začaly, tak se nechme překvapit, čím nás bude po celou dobu Sony zásobovat (zda vůbec něčím). Já jen doufám, že opět použijí tu úžasnou formu animace!

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Spider-Man homosexuál? Tom Holland se rozhovořil

Britský třiadvacetiletý herec, který již od roku 2015 dává život komiksovému pavoukovi, řekl při posledním rozhovoru pro britský pánský magazín GQ...

Spider-Man: Daleko od domova ohromuje deepfake verzí s Tobeym Maguirem

Technologie deepfake, která v podstatě umožňuje dosadit obličej kohokoli kamkoli (zjednodušeně řečeno), je tu s námi již nějakou dobu a neustále překvapuje.

Spider-Man: Paralelní světy je plný roliček Stana Lee

Spider-Man: Paralelní světy byl dalším snímkem, ve kterém se po své smrti objevil Stan Lee. Ovšem zatímco jsme si všichni mysleli, že film obsahuje pouze...

Recenze: Spider-Man: Paralelní světy - nejlepší superhrdinský film letošního roku!

Když Kingpin spustí ve své newyorské laboratoři nebezpečný experiment, naruší se tím časoprostor a do současného New Yorku se propadne několik...

Spider-Man: Paralelní světy to ještě nemá ani za sebou a už ho čeká dvojka a spin-off!

Studio Sony se s tím příliš nemaže. Animovaný film Spider-Man: Paralelní světy ještě neměl ani premiéru a přitom už se pracuje na druhém dílu a spin-offu.

Ankety

Deepfake s Milošem Zemanem mne...
  • fascinuje.
  • děsí.
  • štve.
  • nechává chladným/chladnou.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: