9.11.2019, 06:00

Pravá blondýnka: Reese Witherspoon měla při natáčení výhodu, která je doslova snem každé ženy

Pravá blondýnka: Reese Witherspoon měla při natáčení výhodu, která je doslova snem každé ženy
Pravá blondýnka | Foto: MGM

Když jste herec, jehož studio opravdu potřebuje, můžete si zajistit různé benefity.

Například když studio potřebovalo přemluvit Arnolda Schwarzeneggera k tomu, aby si zahrál v Terminátorovi 3: Vzpouře strojů, James Cameron mu tehdy poradil, aby si řekl o absurdní sumu (Schwarzenegger totiž bez Camerona nechtěl film natáčet). Arnie tak učinil a studio mu šlo na ruku.

Kromě toho, že za film inkasoval téměř 30 milionů dolarů a 20% ze zisků, měl mimo jiné k dispozici privátní letadlo, limuzínu, posilovacími stroji plně vybavený přívěs, luxusní pokoj s třemi ložnicemi a osobního bodyguarda.

Herečka Reese Witherspoon má momentálně plné ruce práce s propagováním svého nového seriálu The Morning Show, který společně s Jennifer Aniston natočila pro Apple TV+. Herečky se mimo jiné zastavily v The Graham Norton Show, kde na sebe Witherspoon práskla, že si z natáčení Pravé blondýnky 2 neodnesla jen výplatní šek. Jako bonus dostala navíc 77 párů bot, které nosila při natáčení. "Nechala jsem si to napsat do smlouvy... a mám je všechny," uvedla v pořadu sympatická blondýnka.

Inu, takové množství už by nejspíš ohromilo i Carrie Bradshaw.

-
-
Servus
Autor:
Servus

Související články:

Trailer: Reese Witherspoon a Jennifer Aniston zvou k rannímu zpravodajství

Blíží se konec prázdnin a s ním i nastávající podzim, který pro televizní diváky znamená jediné - začátky nových seriálů nebo dalších sezón již vysílaných...

Bude Reese Witherspoon zase "pravá blondýnka"?

Naposledy jsme se s optimistkou blonďatou právničkou Elle Woodsvou (a jejím malým psíkem) setkali v kinech v roce 2003 v pokračování Pravá blondýnka 2.

Apple doufá, že mu k úspěchu pomohou Reese Witherspoon a Jennifer Aniston

Možná jste již zaznamenali skutečnost, že se do oblasti zábavního a televizního průmyslu hodlá ve velkém zapojit i společnosti Apple. Není to zas tak...

Ankety

Deepfake s Milošem Zemanem mne...
  • fascinuje.
  • děsí.
  • štve.
  • nechává chladným/chladnou.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: