29.10.2019, 22:30

Trailer: Star Wars hra s hvězdou Gothamu láká na své vydání

Trailer: Star Wars hra s hvězdou Gothamu láká na své vydání
Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment

Za dva týdny se konečně dočkáme očekávané akční hry Star Wars Jedi: Fallen Order, která slibuje příběhový zážitek ve stylu Uncharted v předaleké galaxii.

Do téhle chvíle nám studio Respawn Entertainment servírovalo jedno nadupané lákadlo za druhým a ani nejnovější launch trailer není výjimkou:

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde pro PlayStation 4, Xbox One a PC 15. listopadu, přičemž hlavní role se ujal Cameron Monaghan, jehož dobře znají fanoušci seriálu Gotham, kde si zahrál šíleného maniaka Jeromea Valesku.

Autoři série Titanfall z Respawn Entertainment představují novou akční adventuru, která nabídne originální příběh ze světa Star Wars. Děj se bude točit okolo padawana, který přežil tragické události z filmové epizody III a uskutečnění příkazu 66. Půjde o hru pro jednoho hráče, bez mikrotransakcí.

Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment
Star Wars Jedi: Fallen Order | Foto: Respawn Entertainment
-
-
Související filmy: Star Wars Jedi: Fallen Order

Související články:

Video: 26 minut z očekávané Star Wars hry ve stylu Uncharted

Tak se fanoušci Star Wars snad konečně dočkají. Po řadě pochybných pokusů se blíží na PC a současné konzole hra pro jednoho hráče slibující velkolepý příběh.

Trailer: Přichází konečně hra, kterou si fanoušci Star Wars zaslouží?

V EA si neudělali moc přátel mezi fanoušky Star Wars, když zrušili očekávanou příběhovou hru ve stylu Uncharted a místo toho tlačili multiplayerový...

Ankety

Deepfake s Milošem Zemanem mne...
  • fascinuje.
  • děsí.
  • štve.
  • nechává chladným/chladnou.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: