Trailer: Králíček Petr si běží pro druhé dobrodružství

Trailer: Králíček Petr si běží pro druhé dobrodružství 4 obrázky v galerii
Králíček Petr bere do zaječích | Foto: detail plakátu
Rodinný snímek Králíček Petr vycházející z oblíbených knih Beatrix Potterové zaznamenal mezi diváky poměrně úspěch. A jelikož se neztratil ani v tržbách, kdy si dohopkal pro 350 milionů dolarů, míří k nám druhý díl.

Králíček Petr bere do zaječích se nyní představuje na prvních záběrech. Příběh nás opět svede dohromady s Bea a Thomasem, kteří s nezbednými králíky uzavřeli mír a stali se jakousi divokou rodinou. S tím ale není Petr spokojený. Jeho rošťácké nátuře to nedá, cítí, že nezapadá. Vydá se tedy na nové dobrodružství, na němž natrefí na skupinu, která si jeho chování váží. Když ale jeho rodina riskuje všechno, aby ho našla, musí si králičí uličník vybrat, jakým králíkem vlastně chce být.

Do svých rolí se vrací Rose Byrne jako Bea, Domhnall Gleeson jako Thomas, hlasy králíkům opět propůjčili James Corden (Petr), Elizabeth Debicki, Margot Robbie a Daisy Ridley (jako jeho sestry Dupka, Hupka a Bambulka). Novými členy hereckého obsazení jsou David Oyelowo, Dalip Sondhi a Neveen Hanna. Režíroval Will Gluck.

Premiéra Králíčka Petra 2 je stanovena na 2. dubna příštího roku.

Králíček Petr bere do zaječích (2019) | Foto: Fox Studios
Králíček Petr (2018) | Foto: Falcon
Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist