Trailer: Čeští herci už zase míří do Špindlu

Trailer: Čeští herci už zase míří do Špindlu 10 obrázků v galerii
Špindl 2 | Foto: Bohemia Motion Pictures
Téměř 400 tisíc diváků u nás a na Slovensku vyrazilo do kin na zimní komedii Špindl. Po dvou letech přichází její tvůrci s volným pokračováním, pod které se režisérsky debutově podepsal divadelní režisér Radek Balaš. Do kin vstoupí opět v prosinci. Nyní se Špindl 2, v němž hlavní role ztvárnili Radim Fiala, Kateřina Kaira Hrachovcová nebo Hana Vagnerová, představuje v prvním traileru.

Natáčení filmu probíhalo na začátku roku ve Špindlerově mlýně a okolí. Právě na hory se totiž opět vydávají hlavní hrdinové příběhu, který se bude i tentokrát točit kolem vztahů, hledání štěstí a lásky, což s sebou přinese řadu tragikomických situací.

„Nikdy jsem neměl ambici diváky strašit, děsit nebo nutit k pláči. Toho si lidé myslím dostatečně užijí ve svých životech. Humor omílá ostré hrany našeho pobytu na této planetě a pokouší se ten pobyt zaoblit v něco, co alespoň trochu stojí za to. Takže čím jiným než komedií vstoupit do filmového žánru,“ uvádí ke své premiéře na poli filmu režisér snímku Radek Balaš.

Herečka Hana Vagnerová si v pokračování Špindlu střihla roli chytré, ambiciózní ale citově zraněné doktorky Silvie, která hledá jakou cestou se v životě dál vydat. „Důvodem, proč jsem kývla na roli byla hlavně touha potkat se s Radkem Balašem a taky s Filipem Blažkem, kterého mám moc ráda, ale zatím jsme se pracovně potkali jen v divadle, před kamerou je to naše premiéra. Mám radost, že se mi potkání s oběma povedlo.“

Zda se povedlo převést atmosféru z placu i na plátno se diváci budou moct přesvědčit 5. prosince letošního roku, kdy má snímek premiéru.

Špindl 2 | Foto: Bohemia MP

Podívej se na Špindl 2 online hned teď!

Ankety
Bude Aňa Geislerová dobrá filmová prezidentka?
ano
ne
Nevím.
Je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články