Trailer: 3Bobule budou vzpomínat na zesnulého Václava Postráneckého

Trailer: 3Bobule budou vzpomínat na zesnulého Václava Postráneckého 10 obrázků v galerii
3Bobule | Foto: Bioscop
Po letním natáčení na jihu Moravy se tvůrci nové české komedie 3Bobule zavřeli do střižny, odkud nyní vysílají do světa první teaser k filmu. Ten naznačuje, že se zase všechno bude točit kolem vína.

V teaseru zazní hlas Václava Postráneckého, který se podílel na předchozích dvou filmech Bobulí, ale natáčení třetího už se bohužel nedožil. Snímek 3Bobule je mu věnován a jeho hlas bude provázet celým filmem. Hlavní postavy komedie se po jedenácti letech od 2Bobulí posunuly, dospěly, mají trochu jiné starosti a také radosti. Diváci se ale opět mohou těšit na Kláru, kterou ztvárnila Tereza Ramba (dříve Voříšková), Honzu alias Kryštofa Hádka i Jirku – Lukáše Langmajera. Podstatnou roli ve filmu opět hraje nádherná krajina kolem Pálavy a probíhající vinobraní.

Film, který bude mít premiéru 12. března příštího roku, vznikal v obcích Mikulov, Bulhary, Moravská Nová Ves, Sedlec, Zaječí, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Klentnice. Druhé pokračování komedie napsali Matěj Podzimek (Dukla 61, Metanol) a Tomáš Vávra (Vyšehrad), režie se ujal Martin Kopp. Hudbu k filmu skládá Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři nebo dvě série seriálu Vinaři.

3Bobule | Foto: Bioscop
Václav Postránecký ve filmu Bobule (2007) | Foto: Bioscop
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist