Trailer: 3Bobule budou vzpomínat na zesnulého Václava Postráneckého

Trailer: 3Bobule budou vzpomínat na zesnulého Václava Postráneckého 10 obrázků v galerii
3Bobule | Foto: Bioscop
Po letním natáčení na jihu Moravy se tvůrci nové české komedie 3Bobule zavřeli do střižny, odkud nyní vysílají do světa první teaser k filmu. Ten naznačuje, že se zase všechno bude točit kolem vína.

V teaseru zazní hlas Václava Postráneckého, který se podílel na předchozích dvou filmech Bobulí, ale natáčení třetího už se bohužel nedožil. Snímek 3Bobule je mu věnován a jeho hlas bude provázet celým filmem. Hlavní postavy komedie se po jedenácti letech od 2Bobulí posunuly, dospěly, mají trochu jiné starosti a také radosti. Diváci se ale opět mohou těšit na Kláru, kterou ztvárnila Tereza Ramba (dříve Voříšková), Honzu alias Kryštofa Hádka i Jirku – Lukáše Langmajera. Podstatnou roli ve filmu opět hraje nádherná krajina kolem Pálavy a probíhající vinobraní.

Film, který bude mít premiéru 12. března příštího roku, vznikal v obcích Mikulov, Bulhary, Moravská Nová Ves, Sedlec, Zaječí, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Klentnice. Druhé pokračování komedie napsali Matěj Podzimek (Dukla 61, Metanol) a Tomáš Vávra (Vyšehrad), režie se ujal Martin Kopp. Hudbu k filmu skládá Jan P. Muchow. Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican, který kromě filmů Bobule a 2Bobule produkoval také snímek Bajkeři nebo dvě série seriálu Vinaři.

3Bobule | Foto: Bioscop
Václav Postránecký ve filmu Bobule (2007) | Foto: Bioscop
Ankety
Je sledování filmů a seriálů součástí vaší dovolené?
Určitě ano, bez toho by to nešlo.
Jak kdy. Pokud není lepší program, tak ano.
Málokdy, snažím se odreagovat jinak.
Spíš ne, není na to čas.
Určitě ne, filmy musí počkat.
Nevím, záleží na situaci.
Nejnovější články:
Načíst další články