Trailer: Čeká nás vůbec nejulítlejší film od Pixaru?

Trailer: Čeká nás vůbec nejulítlejší film od Pixaru? 7 obrázků v galerii
Frčíme | Foto: Pixar / trailer
Holky a kluci, dámy a pánové, tak tohle bude jízda! Rodinná fantasy komedie Frčíme z dílny studií Disney-Pixar vstoupí do českých kin začátkem března příštího roku. Vy se nyní můžete podívat na plnohodnotnou upoutávku, která slibuje dost netradiční zábavu.

Elfové v současném světě, dávná kouzla, jeden tatínek složitě vyvolávaný na svět, jednorožci, osmdesátková hudba a estetika. Že to nemůže jít dohromady? Snad nás Pixar v očekávané novince Frčíme přesvědčí, že se pletu. Tvůrci legendárního animomátorského studia vždy kromě zábavy a aktuálních trendů svými snímky přinášeli nějaké to poselství.

Jaké je to z filmu Frčíme? Že v přetechnizované současné době stojí za to hltat fantasy, kouzla a čáry, snít o tom jaké by to bylo znovu se setkat se svými bližními. A všechny ty sympatické obludky, hudba z 80. let a humorem opepřené scény přitáhnou k filmu nejen děti, ale též jejich rodiče. Pixar jde dále svou vlastní cestou. A vypadá to, že se mu i tentokrát podaří přitáhnout pozornost (téměř všech).

Frčíme | Foto: Disney-Pixar
Frčíme | Foto: Pixar
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist