11.10.2019, 11:37

Trailer: Čeká nás vůbec nejulítlejší film od Pixaru?

Trailer: Čeká nás vůbec nejulítlejší film od Pixaru?
Frčíme | Foto: Pixar / trailer

Holky a kluci, dámy a pánové, tak tohle bude jízda! Rodinná fantasy komedie Frčíme z dílny studií Disney-Pixar vstoupí do českých kin začátkem března příštího roku. Vy se nyní můžete podívat na plnohodnotnou upoutávku, která slibuje dost netradiční zábavu.

Elfové v současném světě, dávná kouzla, jeden tatínek složitě vyvolávaný na svět, jednorožci, osmdesátková hudba a estetika. Že to nemůže jít dohromady? Snad nás Pixar v očekávané novince Frčíme přesvědčí, že se pletu. Tvůrci legendárního animomátorského studia vždy kromě zábavy a aktuálních trendů svými snímky přinášeli nějaké to poselství.

Jaké je to z filmu Frčíme? Že v přetechnizované současné době stojí za to hltat fantasy, kouzla a čáry, snít o tom jaké by to bylo znovu se setkat se svými bližními. A všechny ty sympatické obludky, hudba z 80. let a humorem opepřené scény přitáhnou k filmu nejen děti, ale též jejich rodiče. Pixar jde dále svou vlastní cestou. A vypadá to, že se mu i tentokrát podaří přitáhnout pozornost (téměř všech).

Frčíme | Foto: Disney-Pixar
Frčíme | Foto: Pixar
-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související filmy: Frčíme

Související články:

Nové detaily a obrázky z filmů Ledové království 2, Frčíme nebo Soul

Je tu další dávka novinek z Expa studia Walt Disney. Tentokrát jsme se dozvěděli nejnovější zprávy z tábora filmů Ledové království 2, Frčíme, Soul a Cruella.

Animační studio Pixar je prostě špička. Tady máte důkaz

Díky několika posledním filmům se Pixaru podařilo více méně napravit pošramocenou reputaci, že jen uměle vytváří další díly stávajících filmů, které ani...

Milovníci krátkých filmů se mohou radovat. Po nezávislé vlně Pixaru jde do boje sám Walt Disney

Walt Disney Pictures Studios nenechává nic náhodě. Netflixu dalo sbohem a stahuje od něj své pořady, získalo kontrolu nad službou Hulu a 12. listopadu...

Trailer: Chris Pratt a Tom Holland jsou elfí bratři v připravované pixarovce

Když už jednou pracujete pro Walt Disney Studios a jsou s vámi spokojení, je tu velká pravděpodobnost, že se bude vaše angažmá prodlužovat. Někomu to může...

Pixar oznamuje Onward. Nový animák je v plánu na rok 2020

Ačkoli je do roku 2020 ještě daleko, rozhodli se u Pixaru, že nás trošičku nalákají a sdělí několik novinek o jejich dalším animovaném filmu.

Ankety

Raději bych viděl/a...
  • Úplně novou adaptaci Běžícího muže
  • Pokračování filmu z roku 1987

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: