Chystá se nová verze brutálního Běžícího muže Arnolda Schwarzeneggera?

Chystá se nová verze brutálního Běžícího muže Arnolda Schwarzeneggera? 6 obrázků v galerii
Běžící muž | Foto: TriStar Pictures
Stephen King je nyní v kurzu a to samé platí pro Arnolda Schwarzeneggera. Kariéry obou legend se protnuly v roce 1987 u sci-fi Běžící muž. Žádný kult se z filmu nestal (ve skutečnosti šlo ve své době o zklamání a snímek propadl v kinech), ale své fanoušky si postupem času příběh brutální televizní show našel.

Nyní se podle všeho začal připravovat další Běžící muž. Což je doslova vše, co o projektu v tuhle chvíli víme. Není proto jasné, zda půjde o úplně novou adaptaci původní povídky (jako to udělalo To), nebo se studio bude chtít svézt na Arnoldově popularitě a vytvoří nějaké (byť třeba hodně volné) pokračování. Přestože nemám originál v nijak velké lásce (z Arnoldových osmdesátek šlo jednoznačně o to slabší), jednoznačně bych fandil návratu.

Původní snímek natočil podle scénáře Stevena E. de Souzy (Komando, Smrtonosná past) Paul Michael Glaser (Ledové ostří, Kokosy v pralese).

Kdo přežije, je vítěz. A pro Arnolda Schwarzeneggra, který se marně snaží uprchnout z vězení a dokázat svou nevinu, navíc získaná svoboda. Nejdříve ale musí v podivně kruté televizní show porazit nelítostné gladiátory...

Raději bych viděl/a...
Úplně novou adaptaci Běžícího muže
Pokračování filmu z roku 1987
Běžící muž | Foto: TriStar Pictures
Běžící muž | Foto: TriStar Pictures
Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist