4.10.2019, 15:00

Fanoušci vraždícího klauna se dočkají lákavé sběratelské edice

Fanoušci vraždícího klauna se dočkají lákavé sběratelské edice 4 obrázky v galerii
To Kapitola 2 | Foto: Warner Bros.
V poslední době u nás trh s limitovanými edicemi poněkud usnul. Dávno už ale naštěstí nežijeme v době, kdy je problém si něco objednat i ze zahraničí. Pokud jste tedy fanoušky klauna Pennywise, bude vás následující kousek nejspíš hodně zajímat (a nebudu vám lhát - v případě pořízení i tošičku finančně bolet).

Druhý díl To letos nedorazil do kin zdaleka s takovou slávou a rozpačité ohlasy jsou znát i na tržbách - jednička vydělala ohromných 700 milionů dolarů, čímž se stala nejúspěšnějším hororem všech dob, dvojka má 423 a i když se pořád ještě někde hraje, o moc víc už nevytříská. Zklamání je tedy evidentní, ale pořád je druhý díl (v rámci žánru) sakra úspěšným kouskem.

Pro fanoušky dvojky (respektive série) si v sousedním Německu připravili moc pěknou sběratelskou edici. Proč právě tam, to vám neřeknu. Přestože se sběratelství věnuji léta, dodnes jsem nerozklíčoval, proč některé trhy uvedou něco speciálního jen na určitém evropském trhu. Na co se každopádně můžeme těšit? Na sakra pěknou figurku naší milované dětské noční můry!

Neradostné je, že by tahle legrace měla vyjít na zhruba pět tisíc korun, což opravdu není vůbec málo. Herní edice obvykle vysokou cenu dohání alespoň dalším obsahem (knížkou, samolepkami, odznáčky atd), filmové edice bývají chudší a to je to i případ druhého dílu To, kde už je "jen" Steelbook (který má hodnotu pár stovek). Kousek je to každopádně sakra pěkný, o tom žádná.

Edice by měla vyjít počátkem příštího roku na německém Amazonu.

Ankety
Chtěli byste vidět film nahlížející kriticky vládu Alžběty II?
Ano, rozhodně.
Ano, ale až s odstupem času.
Ne, o mrtvých jen dobře.
Ne, Alžběta ani královská rodina mě nezajímají.
Nejnovější články:
Načíst další články