Trailer: Arnold Schwarzenegger dorazil do Mortal Kombat!

Trailer: Arnold Schwarzenegger dorazil do Mortal Kombat! 6 obrázků v galerii
Mortal Kombat 11 | Foto: NetherRealm
Na bojovce Mortal Kombat vyrostlo hned několik generací pařanů a i když už dnes značka zdaleka tolik netáhne, pořád má u fanoušků videoher svůj jedinečný zvuk.

Sám jsem v devadesátých letech u Mortal Kombat strávil nejednu noc a když vyšla v roce 1995 filmová adaptace Paula W.S. Andersona, okamžitě jsem si jí díky přepálenému hudebnímu motivu zamiloval (a to navzdory tomu, že vlastně šlo o soft verzi hry, protože neobsahovala žádné brutální fatality)...

No není to ten nejskvělejší song vůbec? Ale k věci. V posledních letech už mě v herním světě Mortal Kombat míjí. Nic proti bojovkám, ale přesedlal jsem na příběhové hry a osobně nemám potřebu drtit tlačítka v aréně. Coby filmový fanoušek ale dokáži slyšet na ledacos. A tvůrci Mortal Kombat 11 správně cítí, že segment milovníků filmového plátna může nahnat body.

Takže se rozhodli novou várku postav obohatit o samotného Terminátora:

Vizuálně nemám prakticky co vytknout. Pravda, není to přímo grafická extáze, ale podstatu kultovní postavy vystihli animátoři téměř dokonale (brokovnice!). Jen ten dabing. Chápu, že není vždycky snadné zajistit si původní hlas, ale určitě šlo najít někoho, kdo by byl věrnější originálu. Terminátor bude dostupný v rámci Kombat Packu, který vychází 8. října.

Součástí Kombat Packu jsou dále mimo jiné Spawn a Joker | Foto: NetherRealm Studios
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist