Nový Batman: Dostane Robert Pattinson svého Robina?

Nový Batman: Dostane Robert Pattinson svého Robina? 3 obrázky v galerii
Nový film s Batmanem v hlavní roli začíná nabývat na konkrétnějších obrysech. Už víme, že role netopýřího muže se ujme Robert Pattinson, režisér Matt Reeves má ale se snímkem mnohem větší plány.

Pojďme se tedy podívat, co už o novém Batmanovi víme. Role padoucha se ujme Jonah Hill a komisaře Gordona Jeffrey Wright.

Jonah Hill | Foto: Netflix

Kolem Reevesových plánů se rojí řada spekulací a jsou více než zajímavé. Záhadou je postava zloducha Hilla, podle všeho je ve hře buď Hádankář-The Riddler, nebo Tučňák (The Penguin). Ve snímku by se prý ale mohlo objevit padouchů víc. Navíc studio Warner Bros. spolu s Reevesem plánuje natočit novou trilogii. Prostoru k vymýšlení a plánování je tak více než dost.

Jeffrey Wright | Foto: HBO

Není příliš pravděpodobné, že by se ve filmu objevil Joker v podání Joaquina Phoenixe, ale studio Warner Bros. má v rukávu schovaných několik projektů, které se Batmana týkají. Jedná se o odložený snímek s Batgirl v hlavní roli a samostatný Nightwingův film. Pro ujasnění jen dodám, že Nightwing není nikdo jiný než Robin - tedy Dick Grayson, který již z robinovského kostýmu vyrostl a jako dospělý si říká Nightwing.

Uvidíme tedy, zda se některá z těchto zpráv potvrdí. Není úplně jisté, že by se mohli Batgirl nebo Robin objevit hned v prvním filmu, na druhou stranu v celé trilogii je Warner Bros. bude chtít použít určitě, zvlášť jestli chce konečně s Marvelem plnohodnotně změřit síly. Potenciál to má, vezměte si Wonder Woman a Aquamana. Ve hře je navíc i Flash a dvojka Ligy spravedlnosti...

Premiéra nového Batmana nás čeká až v roce 2021. Do té doby musíme čekat.

Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist