20.9.2019, 11:30

Stallone zdaleka nekončí - hodlá oživit Cobru a možná nejen jeho!

Stallone zdaleka nekončí - hodlá oživit Cobru a možná nejen jeho! 5 obrázků v galerii
Kobra / Tango a Cash | Foto: Warner Bros.
Sly nemá na stará kolena dost a po Rockym a Rambovi chce vrátit do hry drsného poldu Mariona Cobrettiho, který nevyjednává a jí mraženou pizzu za pomoci nůžek!

Fanoušci akčních osmdesátek mají tu scénu pevně vpálenou do sítnice, ale pokud náhodou trpíte extrémní zapomnětlivostí, nebo jste teenager, který Slye objevil v posledních letech, ten moment vám dáme (a ano, s chutí!):

Stallone v posledních letech nelenil. Rozjel si slušně hned několik sérií (ať už staronových nebo úplně nových), přičemž nyní se mu řada z nich uzavřela. S Rockym se dle svých slov oficiálně rozloučil, s Rambem to samé, u Plánu útěku už nikdo další díl nechce a čtvrtí Expendables se po slabé trojce pořád odkládají. Sly tak potřebuje něčím vyplnit budoucí rozvrh a protože největší úspěch zatím slavil s oživováním starých značek, dává smysl, že bude v tomhle trendu pokračovat. A první pán na holení je Marion Cobretti!

Ostatně, již koncem osmdesátých let se měla Kobra dočkat dvojky, ale tržby nedopadly úplně podle představ a Sly nakonec přešel k jiným projektům. Nyní to vypadá, že se fanoušci konečně dočkají, přičemž hlavní autorskou silou (vyjma Stalloneho) by měl být Robert Rodriguez (Sin City - město hříchu, Alita: Bojový anděl). A teď to začne uhýbat nečekaným směrem.

Kobra | Foto: Warner Bros.

Chystané pokračování bude současně tak trochu reboot (ve stylu nového Jumanji) a nepůjde o film, ale televizní seriál. O hlavní hvězdě se informace rozchází. Jednou z variant je, že si Sly zahraje v celé show hlavní roli, podle jiných předá v pilotním díle otěže někomu jinému. O produkci se každopádně postará jeho Balboa Productions, herec uvedl, že k projektu přizval "starou partu, která na tom tehdy pracovala" a rád by show dostal na některou z populárních streamovacích služeb. Tolik ke Kobře. Ale ještě neodcházejte.

Stallone s Rodriguezem totiž současně zvažují ještě to, že by se vrhli na pokračování kultovního akčňáku Tango a Cash z roku 1989, v němž se v hlavních rolích špičkoval Sly s Kurtem Russellem. I za tenhle návrat by se fanoušci určitě nezlobili, Russell ale zatím nemá o návrat k roli Cashe zájem. To se ale může změnit, až bude mít Stallone v ruce i nějaký nástřel děje (v téhle fázi je podle všeho na stole jen samotná myšlenka na pokračování).

Tango a Cash | Foto: Warner Bros.
V jakém pokračování byste Stalloneho viděli nejraději?
Kobra 2
Tango a Cash 2
Demolition Man 2
Cliffhanger 2
jiné (napište do diskuze)
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist