Iron Man v podání Roberta Downeyho Jr. se možná ještě jednou vrátí!

Iron Man v podání Roberta Downeyho Jr. se možná ještě jednou vrátí! 5 obrázků v galerii
Iron Man | Foto: Marvel Studios
Iron Manova cesta došla ke svému konci, ale to nutně neznamená, že se ještě nějakého toho úšklebku Tonyho Starka v podání Roberta Downeyho Jr. nedočkáme.

Podle všeho se nejoblíbenější Avenger ukáže v připravované sólovce Black Widow, které bude časově předcházet událostem Endgame - konkrétně bude příběh zasazen v období mezi Občanskou válku a Infinity War.

Zprávu propálili v Deadline, když byl Robert Downey Jr. oceněn na Saturn Awards za svůj výkon v poslední marvelovce: Downeyho labutí píseň v roli Tonyho Starka aka Iron Mana v Endgame vysloužila herci cenu za nejlepší výkon (Downey se nicméně v roli ještě jednou ukáže a to v Black Widow).

V Marvelu zatím zprávu nepotvrdili, v Deadline každopádně nemají tendenci zbytečně plácat do prázdna a dá se proto předpokládat, že vychází z dobrého zdroje. Loučení s Tonym tak bylo podle všeho předčasné, i když v Black Widow může mít samozřejmě ve výsledku jen hodně malou roli. I ta ale nepochybně snímku zajistí podstatně větší zájem fanoušků marvelovek.

Americké premiéra filmu je naplánována na 1. května 2020, česká zatím oznámena nebyla. V hlavní roli se přirozeně vrátí Scarlett Johansson, dále hrají David Harbour, Florence Pugh, Rachel Weisz nebo Ray Winstone.

Black Widow | Foto: Marvel Studios
Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články