11.9.2019, 16:30

Trailer: Apple chce konkurovat Netflixu a sází při tom na slepého Aquamana

Trailer: Apple chce konkurovat Netflixu a sází při tom na slepého Aquamana
See | Foto: Apple TV+

Netflix vybudoval ohromnou věc, takže dává smysl, že si chtějí i jiní z koláče streamování kus vzít. K úspěchu je ale třeba hlavně kvalitní vlastní obsah.

A tady má Netflix pořádný náskok. V Applu se přesto rozhodli, že to v roce 2019 zkusí. Jedním z hlavních taháků jejich nabídky má být seriál See od scenáristy Stevena Knighta (Peaky Blinders) a režiséra Francise Lawrence (Constantine, Hunger Games) s Jasonem Momou (Aquaman) v hlavní roli.

Seriál vypráví o světě, kde lidé přišlo o schopnost vidět a postupem času se dokázali přizpůsobit (a začali vesměs žít jako divoši). Křehkou rovnováhu nové společnosti naruší to, když se narodí dvě děti, které vidět mohou:

Vizuál See vypadá hodně působivě (takhle nějak bych si představoval adaptaci hry Horizon: Zero Dawn), ale obsah mixující sci-fi Potomky dětí a Bird Boxu působí celkem nezajímavě. Uvidíme, jak to bude nakonec šlapat, k předplatnému by mě ale osobně tenhle trailer rozhodně nepřemluvil.

Služba Apple TV+ dorazí již 1. listopadu a měla by (minimálně zpočátku) nabídnout pouze originální tvorbu. Což v tuhle chvíli znamená jen pár seriálů. Cena je stanovena 139 Kč měsíčně s možností 7 dnů bezplatného zkoušení. Při nákupu vybraných jablečných zařízení získá každý (po omezenou dobu) předplatné na rok zdarma. Účet bude moci v rodině používat až 6 uživatelů.

See | Foto: Apple TV+
See | Foto: Apple TV+
-
-

Související články:

Trailer: Reese Witherspoon a Jennifer Aniston zvou k rannímu zpravodajství

Blíží se konec prázdnin a s ním i nastávající podzim, který pro televizní diváky znamená jediné - začátky nových seriálů nebo dalších sezón již vysílaných...

Apple oficiálně představil konkurenci Netflixu a překvapivě u toho byl Steven Spielberg

Již nějakou dobu se ví, že Apple hodlá vstoupit do souboje streamovacích platforem vlastním obsahem. Tento týden službu pojmenoval - seznamte se Apple TV+.

Příběh o tom, jak se na svatební fotky dostal Aquaman

Když nám někdo "vleze do záběru", obvykle z toho velkou radost nemáme. Výjimku tvoří dobří přátelé a slavní lidé. Takže když Aquaman z ničeho nic narušil...

Recenze: Bird Box - jaký je nejúspěšnější film Netflixu?

Netflix má další zásah do černého a tenhle navíc hodně výrazný. Společnost se obvykle konkrétními čísly nechlubí, ale v případě filmové novinky Bird Box se...

Apple doufá, že mu k úspěchu pomohou Reese Witherspoon a Jennifer Aniston

Možná jste již zaznamenali skutečnost, že se do oblasti zábavního a televizního průmyslu hodlá ve velkém zapojit i společnosti Apple. Není to zas tak...

Ankety

Jste zvědaví na nový film Christophera Nolana?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: