Akční klasika Tváří v tvář se dočká remaku

Akční klasika Tváří v tvář se dočká remaku 8 obrázků v galerii
Tváří v tvář | Foto: 1997 Paramount Pictures
Kdo si vymění tváře po Johnu Travoltovi a Nicolasi Cageovi?

Napřed menší opáčko pro zapomnětlivé, případně pro hříšníky, co Tváří v tvář rovnou vůbec neznají (a ano, měli byste se za to pořádně stydět):

Má své jednoznačné kouzlo, když si mohou herci v průběhu filmu prohodit role a začít imitovat toho druhého. V Tváří v tvář se tenhle model povedlo prosadit dokonale. John Travolta měl v té době znovu nakopnutou kariéry a Nicolas Cage se nečekaně etabloval v akčním žánru. Pod režijním vedením Johna Woo natočili nadčasovou pecku, která se nově dočká remaku...

... a upřímně nemám potuchy, proč má někdo něco takového zapotřebí. Původní film je i po letech fantastický, má strhující akci i vývoj a nabízí to nejlepší z Wooa i hvězd, které si tehdy vybral. Remake může být zajímavou tvůrčí výzvou, která by koncept nabídla současným hvězdám. Ale mám obavu, že to skončí moderní bezzubý update, v němž se budou nahánět nějaké dvě nezajímavé mladé hvězdy a určitě se zapomene na holubice.

Scénář nové verze píše Oren Uziel (The Cloverfield Paradox, Ježek Sonic), produkci dostal na starost Neal H. Moritz (série Rychle a zběsile), režiséra projekt v tuhle chvíli nemá a stejně tak žádného obsazeného herce.

Tváří v tvář | Foto: 1997 Paramount Pictures
Tváří v tvář | Foto: 1997 Paramount Pictures
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist