Video: Will Smith v Matrixu a Mel Gibson v posledním Šíleném Maxovi

Video: Will Smith v Matrixu a Mel Gibson v posledním Šíleném Maxovi 7 obrázků v galerii
Mel Gibson v Šílený Max: Zběsilá cesta | Foto: Warner Bros.
Nová deepfake videa berou svou kvalitou dech a nutí k otázce "Kde tohle skončí?".

Všichni víme, co Will Smith považuje za největší chybu své kariéry - že vzal hlavní roli ve Wild Wild West místo Matrixu. Inu, i mistr tesař se někdy utne. Přestože byl Keanu Reeves nakonec v roli Nea fantastický, fanoušky přirozeně zajímá, jak by verze se Smithem vypadala. Inu, technologie deepfake je tu s námi již nějakou dobu a dává nám přímou odpověď:

Působivé video dal dohromady YouTube uživatel Sham00K a je ohromující, jak dobře vypadá. Jistě, hnidopich by našel řadu detailů, kde to ještě 100% nefunguje, ale pořád jsme v rané fázi téhle technologie a prostě... wow.

Na jedné straně bych se obával, k čemu deepfake jednou někdo zneužije, na té druhé mě láká možnost, že by člověk "vylepšil" remaky a restarty o hvězdy původních dílů. Třeba celá bondovská série s jedním hercem? S deepfake se to může lehce stát realitou. Sham00K Matrixem natolik fanoušky zaujal, že ho okamžitě začali bombardovat prosbami o dosazení Mela Gibsona do posledního Šíleného Maxe. Vyhověl jim a ano, chceme vidět celý film!

Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist