Tom Hanks pořád doufá, že si zahraje vesmírného Kena od Mattela

Tom Hanks pořád doufá, že si zahraje vesmírného Kena od Mattela 4 obrázky v galerii
A Beautiful Day in the Neighborhood | Foto: Sony Pictures
Je to už deset let, co se Tom Hanks poprvé zmínil o smělém plánu, že by rád převedl na velké plátno příběh Majora Matta Masona. Kdo to je? Věřte, nebo ne, jde o hračku ze sedmdesátých let.

Upřímně si nemyslím, že existuje někdo (krom Hankse a společnosti Mattel) kdo toho panáčka zná. Ne že bych ho chtěl podceňovat, ale tak nějak si neumím představit, že by někdo Transformery vyměnil za vesmírného Kena. Hanks má ale zřejmě k panence vztah, neboť by rád natočil velkolepý sci-fi snímek o Masonovi, který s několika kolegy buduje vesmírnou stanici na Měsíci. Před x lety napsal první variantu scénáře sám Hanks s Grahamem Yostem, tedy člověkem stojícím za kultovní Nebezpečnou rychlostí a Operací: Zlomený šíp. Výsledek ale podle všeho nebyl tak dobrý, aby ho studio chtělo zafinancovat, takže novou verzi píše Akiva Goldsman.

Co s jistotou víme dál? Že půjde o hraný film, kdysi se mluvilo o 3D formátu a... to je všechno. Jestli nás čeká komedie nebo něco vážnějšího, to se můžeme v téhle chvíli jen domýšlet. Vzhledem k tomu, že v současné době vzniká i Barbie s Margot Robbie, možná jsme svědky vzniku "mattelversu".

Tom Hanks | Foto: Walt Disney Pictures
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist