Tom Hanks pořád doufá, že si zahraje vesmírného Kena od Mattela

Tom Hanks pořád doufá, že si zahraje vesmírného Kena od Mattela 4 obrázky v galerii
A Beautiful Day in the Neighborhood | Foto: Sony Pictures
Je to už deset let, co se Tom Hanks poprvé zmínil o smělém plánu, že by rád převedl na velké plátno příběh Majora Matta Masona. Kdo to je? Věřte, nebo ne, jde o hračku ze sedmdesátých let.

Upřímně si nemyslím, že existuje někdo (krom Hankse a společnosti Mattel) kdo toho panáčka zná. Ne že bych ho chtěl podceňovat, ale tak nějak si neumím představit, že by někdo Transformery vyměnil za vesmírného Kena. Hanks má ale zřejmě k panence vztah, neboť by rád natočil velkolepý sci-fi snímek o Masonovi, který s několika kolegy buduje vesmírnou stanici na Měsíci. Před x lety napsal první variantu scénáře sám Hanks s Grahamem Yostem, tedy člověkem stojícím za kultovní Nebezpečnou rychlostí a Operací: Zlomený šíp. Výsledek ale podle všeho nebyl tak dobrý, aby ho studio chtělo zafinancovat, takže novou verzi píše Akiva Goldsman.

Co s jistotou víme dál? Že půjde o hraný film, kdysi se mluvilo o 3D formátu a... to je všechno. Jestli nás čeká komedie nebo něco vážnějšího, to se můžeme v téhle chvíli jen domýšlet. Vzhledem k tomu, že v současné době vzniká i Barbie s Margot Robbie, možná jsme svědky vzniku "mattelversu".

Tom Hanks | Foto: Walt Disney Pictures
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist