Emmerichova Bitva u Midway na nových obrázcích

Emmerichova Bitva u Midway na nových obrázcích 5 obrázků v galerii
Bitva u Midway | Foto: Lionsgate
Pořádného válečného filmu se milovníci tohoto žánru nedočkali již poměrně dlouho. Můžete namítat, že tu byl Dunkerk Christophera Nolana, ale to není klasický válečný film. Všichni tak proto již dlouho vyhlížejí následníka filmů jako Bitva o Británii, Příliš vzdálený most, Když utichly trumpety, Tora! Tora! Tora! nebo Velká červená jednička.

Nyní divákům svitla naděje s novým filmem Rolanda Emmericha, který se rozhodl zfilmovat bitvu u Midway.

V hlavních rolích jeho filmu se představí Ed Skrein, Luke Evans, Woody Harrelson a Patrick Wilson. Nyní jsou k dispozici dvě nové fotografie a nesou se v duchu toho, v co fanoušci doufají - hrdinů, krve, války a dramatu.

Hlavní postavou příběhu je Dick Best, pilot střemhlavého bombardéru amerického námořnictva, kterému se během bitvy u Midway podařilo potopit japonskou letadlovou loď.

Bitva u Midway | Foto: Lionsgate

Emmerich během příprav na natáčení navštívil i Pearl Harbor a hovořil s tamními vojáky, kteří si prý nebrali servítky a zeptali se ho, jestli půjde o další z těch stupidních hollywoodských filmů. Režisér se ale nenechal zaskočit a pochlubil se tím, že se rozhodl vycházet ze skutečnosti a že postavou jeho filmu je muž, o kterém dosud téměř nikdo neslyšel - Dick Best. Teď už tedy filmařům nezbývá nic jiného, než doufat, že odvedli dobrou práci a že i vojáky, sloužící po celém světě, nezklamou a nebudou častováni tím, že nenatočili další "slátaninu."

Bitva u Midway | Foto: Lionsgate

Premiéru má Bitva u Midway stanovenu na 7. listopad letošního roku.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist