8.9.2019, 15:00

Video: Jennifer Lopez se na roli striptérky připravovala poctivě u tyče

Video: Jennifer Lopez se na roli striptérky připravovala poctivě u tyče
Jennifer Lopez | Foto: Jennifer Lopez

Jennifer Lopez je dříč, o tom se asi netřeba dohadovat. Ve filmové kariéře sice neměla vždy šťastnou ruku při výběru rolí, ale rozhodně se dokázala propracovat mezi nejžádanější herečky své generace. A novým filmem ukazuje proč.

Jiné herečky by se nejspíš, kdyby přijaly roli striptérky, k tyči nehnaly a nechaly by scény odehrát dvojnicí. Ne kvůli studu - jen něco takového vyžaduje obrovský trénink a co si budeme povídat, každý něco takového zkrátka nezvládne. Jennifer Lopez si ale řekla, že dá Zlatokopkám všechno. Najala si trenérku, nechala si do domu instalovat tyč na pole dance a všem lenochům ve svých padesáti dokázala, že něco jako "nemůžu" prostě nebere:

Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket.

Kmikomedii Zlatokopky natočila podle vlastního scénáře Lorene Scafaria (Hledám přítle pro konec světa). Snímek vstoupí do českých kin 9. září.

Zlatokopky | Foto: Vertical Ent.
-
-
Servus
Autor:
Servus
Související osoby: Jennifer Lopez, Lorene Scafaria

Související články:

Premiéry v kinech: Neděsí jen Nabarvené ptáče

Máme tady další kinopremiéry a spolu s nimi jednu z nejočekávanějších tuzemských premiér roku, Nabarvené ptáče Václava Marhoula. Pětice filmových novinek...

Brzy v kinech: Jennifer Lopez a její zlatokopky si podají bankéře z Wall Street

12. září bude mít v českých kinech premiéru komediální drama, v němž se Jennifer Lopez a její děvčata budou mstít bohatým mužům v límečcích, jejichž...

Slavné propadáky: Láska s rizikem - průšvih, který vzešel ze vztahu Jennifer Lopez s Benem Affleckem

Gigli (Ben Affleck) je obyčejný zlodějíček. Ricki (Jennifer Lopez) ostrá gangsterka. A Martin Brest smolař, že se mu v roce 2003 sešli v jeho filmu.

Související videa:

Ankety

Jste zvědaví na nový film Christophera Nolana?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: