gomacabeza
gomacabeza 19. 9. 2019 15:29
Násilné cpaní těchto charakterů do filmů je často nuda. Nechybělo to, naopak! Pokud má film zajímavý příběh a obsazení minorit je do nich přirozené a logické, jako např. v případě seriálu "Six feet under", tak ok. Jenže dnes je to především trend, který vydělává (nejen duhové) peníze. A to je samozřejmě nechutné. Přijde mi to podobné jako u "Pride" pochodů, ta idea je už dávno pasé, dnes jde jen o peníze. Osvětový efekt to bohužel nepřináší, xeno-, homofobové a blbci budou vždycky, ty nepřesvědčíte ani sekyrkou do hlavy. Naopak duhové akce jen celé klima zhoršují, protože - upřímně, běžte se na ně podívat...to, co se tam předvádí není úplně akceptovatelné, vlastně jde o oslavu nezávazného, promiskuitního života. Pochybuji, silně pochybuji, že tam chodí oslavit svoji monogamní lásku dva partneři, ti to přece vůbec nemají zapotřebí, se s takovým karnevalem hrůzy a nevkusu konfrontovat.
0
0
sexipsik
sexipsik 7. 9. 2019 17:33
Otázka zní, jestli o to propagování LBGT stojí někdo víc než jen ta nejukřičenější úzká skupina lidí (jakože aktivisti a podobná skvadra). Až tržby ukáží doopravdy, o co divákům jde.
2
0
jura-pokorny
jura-pokorny 6. 9. 2019 23:50
Četl jsem jen první větu.
Tom Holland je Brit
1
1
martina-hesova-jr
martina-hesova-jr 7. 9. 2019 08:20
Oh, no ano. Omlouvám se, má chyba. Děkuji za upozornění, napravím to :)
1
0
Martrix
Martrix 6. 9. 2019 19:48
A kde jsou sakra indiáni?! Černoši, portorikánci, asiati, vošousti různých preferencí...a na původní obyvatele se vykašlali? A mě by se tak líbilo, kdyby se rubal Thor s tím svým superkladivem a nějaký ten Tašunka Sapa s tomahavkem... . Proč se proboha řeší kdo je jak orientovaný...nechtěli náhodou minority, aby se to naopak stalo samozřejmostí, že to mají jinak? Holland je vlezdoprdelník, ale omlouvá ho mládí, ale Faige? Čistý kalkul...hnus. Ví, že obsazením nějakého Superbuzny majoritu neodradí a přitom splní kvóty a odbory ho budou milovat. Fuj.
4
0
michal-svoboda
michal-svoboda 6. 9. 2019 13:03
To je přesně to co potřebuje tento filmový svět. Na sílu cpát všude homosexualitu aby náhodou lidi nezapomněli, že něco takového existuje. Nejlépe by to chtělo Spider-mana co je homosexuální bojovník za práva menšin, ochránce klimatu, samozřejmě vegan, který by nikdy nikomu neublížil a i přesto, že je homosexuál, tak upřednostňuje označení "TO" protože gendrové označení je dneska urážkou. A padouchy bude porážet tak, že jim bude rozdávat růžové květinky s letáčky na recyklovaném papíru...
5
0

Ankety

V jakém pokračování byste Stalloneho viděli nejraději?
  • Kobra 2
  • Tango a Cash 2
  • Demolition Man 2
  • Cliffhanger 2
  • jiné (napište do diskuze)
Sdílet tuto stránku:

Partneři: