Veverčák Scrat z Doby ledové se konečně vydá na vlastní dobrodružství

Veverčák Scrat z Doby ledové se konečně vydá na vlastní dobrodružství 8 obrázků v galerii
Ice Age: Scrats Nutty Adventure | Foto: Bandai Namco
Všichni milují veverčáka Scrata a jeho věčný sisyfovský boj se žaludy. Takže bylo jen otázkou času, než se konečně stane hlavním hrdinou nějakého příběhu.

Je až s podivem, že jsme se zatím nedočkali celovečeráku se Scratem. A ani tahle novinka o něm bohužel není. Milovaná postavička totiž nemíří na plátna kin, ale do světa videoher v plošinovce Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure:

Hra Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure, kterou vytváří pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch studio Just Add Water, vyjde 18. října letošního roku. Tvůrci slibují ikonické lokace známé z filmů a zuřivé nepřátel, jako jsou krysy, vlci, dravci nebo piraně. Na cestě bychom měli potkat řadu známých postaviček a přirozeně se budou sbírat oříšky.

Milovaný žalud veverky Scrat je nedobytně uložen uvnitř antického chrámu Scratazon Temple - a jediným způsobem, jak dostat žalud zpět, je nalézt legendární oříšky Crystal Nuts! Pomozte veverce Scratovi v boji s prehistorickými tvory, přežijte komická neštěstí a objevujte univerzum tolik oblíbeného světa Ice Age (Doby ledové). A že to bude skutečně oříšek!

Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure | Foto: Bandai Namco
Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure | Foto: Bandai Namco
Ankety
Jaká rasa Středozemě je vaše nejoblíbenější?
Hobiti
Elfové
Lidé
Trpaslíci
Skřeti
Enti
Čarodějové
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist