4.9.2019, 10:08

To Kapitola 2: Pojďte zdarma na jednu ze tří premiér

To Kapitola 2: Pojďte zdarma na jednu ze tří premiér 6 obrázků v galerii
To Kapitola 2 | Foto: Warner Bros.
KINOBOX PREMIÉRY jsou zpátky a spolu s nimi strašidelný klaun Pennywise a klub Smolařů, kteří završí hororové dobrodružství v rámci filmu To Kapitola 2 (2019). Již tento čtvrtek v jednom ze tří multikin sítě Premiere Cinemas. Buďte u toho zdarma i vy.

Oficiální text distributora: V pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy. (Vertical Ent.)

Chcete se na snímek dostat zcela zdarma a mezi prvními? Díky KINOBOX PREMIÉRÁM máte možnost. Projekce filmu To Kapitola 2 se uskuteční již tento čtvrtek 5. září ve všech tuzemských kinech sítě Premiere Cinemas. V Praze-Hostivaři (19:20), Teplicích (19:00) a Olomouci (20:00). Projekce proběhnou ve spolupráci s Premiere Cinemas a distribuční společností Vertical Entertainment, která snímek do kin přináší.

Jak se na projekci zdarma dostat? Vyberte si kino a rezervujte místo v sále - Premiere Cinemas Praha Hostivař, Premiere Cinemas Teplice, Premiere Cinemas Olomouc.

Abyste si účast v kině zajistili, musíte ohodnotit a okomentovat tři filmy v naší databázi (minimálně 250 znaků - nesmyslné komentáře mažeme a nezapočítáváme, můžete být i vyřazeni z pozvánek na další projekce). Poté se aktivuje možnost rezervace. Registrace uzavřeme ve čtvrtek 5. září ve 12:00. Podrobnosti o našich projekcích si můžete přečíst zde.

To Kapitola 2 | Foto: Warner Bros.
To Kapitola 2: První ohlasy na očekávaný horor podle Stephena Kinga To Kapitola 2: První ohlasy na očekávaný horor podle Stephena Kinga

Druhá kapitola hororu To se v rámci českých kin uzavře již tento čtvrtek. Jak se dospělí Smolaři vypořádají se strášekem Pennywisem? A co si o...

Ankety
Jste zvědaví na nového Pana Tau?
Ano
Ne
Na koho?
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist