31.8.2019, 15:00

Trailer: Videohra Jumanji se ukazuje v prvních záběrech

Trailer: Videohra Jumanji se ukazuje v prvních záběrech
Jumanji: The Video Game | Foto: Funsolve LTD

Jestli si nějaká úspěšná filmová série říká o herní variantu, je jí jednoznačně Jumanji. Verze s Dwaynem Johnsonem přišla do kin dva roky zpátky a vydělala téměř miliardu dolarů. Takže je logické, že oficiální videohra vychází právě z ní.

Jumanji: The Video Game byla oznámena již před nějakou dobou a dnes tu konečně máme přímo záběry přímo z hraní. A upřímně není moc o co stát:

Fanoušky předlohy určitě potěší, že si mohou zahrát za všechny - doktora Bravestonea (Dwayne Johnson), profesora Oberona (Jack Black), strašpytlíka Franklina Finbara (Kevin Hart) a krásku Ruby Roundhouse (Karen Gillan). Co už tolik nepotěší je prezentace. Jumanji: The Video Game vypadá spíše jako nějaká mobilní blbinka než videohra pro současnou generací konzolí. Hra je primárně určená pro čtyři kooperující hráče, kteří mohou hrát online nebo na jedné rozdělené obrazovce. Lze se nicméně do hry vrhnout i samostatně, kdy se ostatních postav chopí umělá inteligence.

Ve hře Jumanji: The Video Game převezmou hráči kontrolu nad největšími hrdiny známými z filmů Jumanji na cestě za nalezením drahocenných klenotů Jumanji, záchranou světa a cesty zpět domů. V čem je háček? V cestě jim stojí celá řada smrtících stvoření, nebezpečných lokací a armáda zlovolných drancovníků. Hrajte až se 3 přáteli díky online či split-screen modům.

Jumanji: The Video Game vyjde ještě letos a to 8. listopadu. Podívá se na všechny platformy - PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Jumanji: The Video Game | Foto: Funsolve LTD
Jumanji: The Video Game | Foto: Funsolve LTD
-
-

Související články:

Trailer: Hrdinové Jumanji jsou zpátky. Půjde jim tentokrát o život?

V kinech a výhledech premiér se to hemží pokračováními, rebooty či spin-offy odkazujícími na klasiky z našeho (mého minimální) dětství a dospívání...

Jumanji 3: Studio si vybralo scenáristy, režiséra i obsazení

O tom, že další díl Jumanji bude, nepochybujeme již nějakou dobu. Nový film s Dwaynem Johnsonem je v kinech necelé dva měsíce a vyděláno má 858 milionů.

Z Jumanji: Vítejte v džungli! je jeden z nejpřekvapivějších hitů posledních let

Třetí víkend za sebou se udrželo volné pokračování klasiky Robina Williamse na prvním místě amerického žebříčku. A nevypadá to, že by filmu docházel dech.

Recenze: Jumanji: Vítejte v džungli - pokračování kultovní komedie Robina Williamse

Čtyři teenageři jsou (v současnosti) vcucnuti do začarované videohry z 90. let, kde získají těla herních "avatarů" a musejí někam donést diamant, aby se...

Ankety

Který díl Ramba je váš nejoblíbenější?
  • Rambo: První krev
  • Rambo II
  • Rambo III
  • Rambo: Do pekla a zpátky
  • Rambo: Poslední krev

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: