Spider-Man: Daleko od domova ohromuje deepfake verzí s Tobeym Maguirem

Spider-Man: Daleko od domova ohromuje deepfake verzí s Tobeym Maguirem 6 obrázků v galerii
Spider-Man: Daleko od domova | Foto: Marvel / Sony
Technologie deepfake, která v podstatě umožňuje dosadit obličej kohokoli kamkoli (zjednodušeně řečeno), je tu s námi již nějakou dobu a neustále překvapuje.

Video, které si dnes ukážeme, je jednoznačně nejpůsobivější. Jak fanoušci Spider-Mana dobře vědí, úplně prvním, kdo si roli zahrál, byl Tobey Maguire v trilogii Sama Raimiho. Mnohé fanoušky dodnes mrzí, že nakonec došlo na zrušení plánované čtyřky (v Sony se raději vydali cestou restartu s Andrew Garfieldem... který nakonec zařízli taky) a pořád tak trochu doufáme, že se Tobey dočká alespoň nějakého čestného camea v nové sérii (v ideálním světě by se vrátil jako samotný Spider-Man, ale z paralelního vesmíru).

Pokud každopádně Tobeyho jako Spider-Mana postrádáte, následující video vám udělá radost. YouTube uživatel Aldo Jones nahrál deepfake verzi pro poslední pavoučkovo dobrodružství Daleko od domova, v němž nahradil Toma Hollanda Maguirem. A výsledek je až děsivým způsobem přesvědčivý:

Nedávno bylo studiem oznámeno, že se film vrátí do kin ve speciální prodloužená verzi (o 7 minut), jež nabídne úplně novou akční scénu. Po tomhle video bych se ale osobně nebránil ani kompletní verzi s Maguirem.

Spider-Man: Daleko od domova | Foto: Sony / Marvel
Ankety
Brali byste třetí řadu sitcomu Hospoda?
Rozhodně!
Ne, dvě řady bohatě stačily
Do téhle chvíle jsem netušil/a, že seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist