28.8.2019, 19:30

Miley Cyrus ráda provokuje a přišla kvůli tomu o roli v úspěšné filmové sérii

Miley Cyrus ráda provokuje a přišla kvůli tomu o roli v úspěšné filmové sérii
Wrecking Ball | Foto: Miley Cyrus

Někdejší dětská hvězdička seriálu Hannah Montana v posledních letech dělá v podstatě jen to, že se snaží působit nějak kontroverzně. Nic proti tomu, ale když se lascivně v upnutém kostýmu natřásá i na koncertě dětí, není na tom zkrátka nic cool ani zajímavého. A někde se ty excesy jednou Cyrus vrátit musely.

Herečka nově přiznala, že se tak stalo před pár lety, když se připravoval první díl animované série Hotel Transylvánia a ona měla dabovat Mavis. Cyrus ale tehdy koupila Liamu Hemsworthovi (v té době přítel, dnes už exmanžel) dort s vyobrazeným penisem a přirozeně se nechala vyfotit u toho, jak ho chce olíznout (dort, proboha). No a studio cuklo a roli raději přeobsadilo:

Producenti filmu došli k názoru, že není úplně ideální, aby v případě toho, když si budou děti googlit představitelku Mavis, náhodou vylezla fotka s dortíčkem. Takže raději sáhli po Seleně Gomez, která měla v té době také potřebnou Disney image, ale na rozdíl od Cyrus bez zbytečných škraloupů.

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Hotel Transylvánie
Související osoby: Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Selena Gomez

Související články:

Komu Chris Hemsworth "ukradl" roli Thora? Napovíme, že s ním má něco společného Miley Cyrus

Ačkoliv si v současné době už nedokážeme představit nordického boha blesku bez tváře Chrise Hemswortha, nemuselo tomu tak vůbec být. V roli mocného a...

Ankety

Deepfake s Milošem Zemanem mne...
  • fascinuje.
  • děsí.
  • štve.
  • nechává chladným/chladnou.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: