26.8.2019, 18:00

Magická posedlost se vrátí, ovšem bez Sandry Bullock a Nicole Kidman

Magická posedlost se vrátí, ovšem bez Sandry Bullock a Nicole Kidman 4 obrázky v galerii
Magická posedlost (1998) | Foto: Warner Bros.
Snímek Magická posedlost z roku 1998 se dočká seriálového úvodu. Rozhodla se tak stanice HBO Max. V tuto chvíli si objednala pilotní díl, který ponese jméno Rules of Magic a bude vycházet z románů Alice Hoffmanové Rules of Magic a Practical Magic.

V původním snímku se hlavních rolí čarodějnic ujaly Sandra Bullock, Nicole Kidman, Stockard Channing a Dianne Wiest. Sanda a Nicole hrály sestry Owensovy, o které se po smrti rodičů starají jejich čarodějné tety Jet a Frances. A právě o jejich tetách by měl být nový seriál. Děj tak bude předcházet událostem z filmu Magická posedlost a představí nám rodinu Owensových z pohledu předchozí generace. Přesuneme se tak do 60. let minulého století, kdy se Franny a Jet stávají obávanými, ale i uctívanými čarodějkami a nepočítají s tím, že jim jejich bratr Vincent odkáže něco zcela neočekávaného.

Stockard Channing a Dianne Wiest (Magická posledlost) | Foto: Warner Bros.

Úkolem zhostit se seriálu byly pověřeny Melissa Rosenberg a Dana Baratta. Stancie HBO Max spustí své vysílání na jaře příštího roku, seriál Magická posedlost tak bude jedním z projektů, který bude mít za úkol nalákat diváky. Tak uvidíme, jak se čarodějnicím povede.

Nicole Kidman a Sandra Bullock (Magická posledlost) | Foto: Warner Bros.
Ankety
Vyrazíte do autokina Strahov?
Ano
Ne
Ještě nevím
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist