Změnila si příjmení a vrátila se k vinařské filmové sérii. Tereza Ramba a 3Bobule

Změnila si příjmení a vrátila se k vinařské filmové sérii. Tereza Ramba a 3Bobule 9 obrázků v galerii
3Bobule - Tereza Ramba (dříve Voříšková) | Foto: Bioscop
Natáčení komedie z vinařského prostředí začalo v první polovině července sice překvapivě v Praze, ale po třech natáčecích dnech se filmaři přesunuli na jižní Moravu, kde s přestávkami pracovali do poloviny srpna. Stejně jako v předešlých dvou filmech se děj točí kolem Terezy Ramby (dříve Voříškové), Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a Miroslava Táborského.
Tereza Ramba (dříve Voříšková) | Foto: Bioscop

„Jsem s natočeným materiálem spokojený. Často jsem po natáčení napjatý, někdy až nervózní, ale teď se do střižny opravdu těším,“ svěřil se poslední natáčecí den režisér Martin Kopp. Komedie z moravských vinic, jejíž hrdinové už jsou přece jen o více jak 10 let starší a řeší i „dospělé“ problémy jako chod vinařství, rodinu a vlastní vztah, představí divákům vedle Mikulova také Moravskou Novou Ves, Klentnici, Sedlec, Bulhary, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Zaječí.

„Bylo to moc hezké a všichni se o mě krásně starali, protože to pro mě bylo náročnější. Točili jsme ve vinohradech, kde bylo i 40 stupňů, ale omdlívali jiní, já naštěstí ne,“ řekla Tereza Ramba, která natáčela svoji roli Kláry i přes vyšší stupeň těhotenství. Jejím parťákem byl na place opět Kryštof Hádek. „Mám z toho taky dobrý pocit. Sice se tady pořád musíte vyhýbat nabídkám na košt, ale jinak to bylo v pohodě,“ smál se po natáčení filmový Honza.

3Bobule - z natáčení | Foto: Bioscop

Spokojený byl i Lukáš Langmajer jako Jirka. „Já jsem si z těch tří dílů tenhle užil nejvíc. Možná i proto, že už trochu víc rozumím tomu, co tady dělám,“ vysvětlil. „Člověk má pocit, že se vrací po letech za příbuznými. Docela mě vyděsilo, když jsme se na začátku natáčení s kolegy dopočítali, že od dvojky je to už deset let! Vůbec by mě nenapadlo, že to tak uteklo,“ dodal filmový Kozderka Miroslav Táborský.

V nové roli Mira se ve filmu představí slovenský herec Braňo Deák a v roli Humpla Michal Isteník. Diváci se mohou těšit také opět na Mariána Rodena a Radima Nováka. Ve filmu zazní v několika obrazech hlas v květnu zesnuvšího Václava Postráneckého, jemuž je film věnován.

Za komedií z vinařského prostředí stojí opět producent a vinař Tomáš Vican. Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků. Film 3Bobule bude mít premiéru 12. března 2020 a do kin jej uvede společnost Bioscop.

Tereza Ramba a Kryštof Hádek | Foto: Bioscop
3Bobule - z natáčení | Foto: Bioscop
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist