17.8.2019, 08:00

Jeden z nejpodceňovanějších Stalloneho filmů se dočká seriálové verze

Jeden z nejpodceňovanějších Stalloneho filmů se dočká seriálové verze 9 obrázků v galerii
Noční dravci | Foto: Universal Pictures
Každý slavnější herec má na kontě nějaké ty filmy, které si v době uvedení do kin nevedly příliš dobře, ale postupem let je diváci dokázali docenit. Mezi takové kousky jednoznačně patří i Noční dravci Sylvestera Stalloneho z roku 1981.

Kriminálka Noční dravci měla sakra komplikovaný vývoj. Snímek měl být původně Francouzskou spojkou 3 a když z něj posléze vznikl samostatný kousek, nastaly velké problémy v postprodukci: byl mnohokrát přestříhán studiem i Stallonem samotným, bojoval s cenzory a ve výsledku vznikla verze, která stejně moc nefungovala. Sly se nikdy netajil zklamáním ohledně toho, jaký sestřih putoval do kin. Aby ne, jako newyorský policajt Deke DaSilva odvedl herecky kus práce, která by si zasloužila větší ohlas.

Stallone v sobě tenhle neúspěch evidentně stále ještě nosí, protože jeho produkční společnost začala minulý měsíc pracovat na seriálu, který bude z Nočních dravců vycházet. To je nicméně v tuhle chvíli vše, co o chystaném projektu víme. Na podrobnosti si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Příběh původního filmu je následující: Deke DaSilva a Matthew Fox (Billy Dee Williams) jsou partnery u newyorské policie a hlavní náplní jejich práce je potulovat se v převlecích po nocích jako návnada pro drobné násilníky a zlodějíčky, které pak společně nepříliš vybíravým způsobem lapají. Velmi brzy se však mají střetnout se zločincem daleko většího formátu. Jmenuje se Wulfgar a na scénu vstupuje bezcitným teroristickým útokem na londýnský obchodní dům. Zatímco Interpol školí oba svérázné policisty, aby dokázali proti Wulfgarovi účinně zasáhnout, terorista zajme jako rukojmí skupinu zástupců OSN. Je třeba zasáhnout a DaSilva s parťákem jdou do akce.

Noční dravci | Foto: Universal Pictures
Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist