16.8.2019, 10:30

Trailer: Herní Záhada Blair Witch láká do temného lesa

Trailer: Herní Záhada Blair Witch láká do temného lesa
Blair Witch (Hra) | Foto: Bloober Team

Jestli je nějaký kultovní horor přímo stvořen pro to, aby se z něj stala videohra, je to jednoznačně Záhada Blair Witch. Její "pohled z prvních očí" totiž umožnil návštěvníkům kina, aby prožili film podobně, jako to bývá u videoher.

Polské studio Bloober Team hru nyní dokončuje a pokud se nic nepokazí, dočkáme se jí již na konci měsíce. Aby autoři milovníky hororů patřičně nalákali, vypustili kratičký trailer, který ukazuje les, v němž se bude vše odehrávat. Výsledek rozhodně vypadá lákavě, jen škoda, že - navzdory svému formátu - nemá hra podporu virtuální reality. Tady by přišla vhod:

Hru prostě nazvanou Blair Witch připravují polští vývojáři ze studia Bloober Team (atmosférická hororová adventura Layers of Fear), přičemž hlavním hrdinou bude policejní důstojník, který se snaží najít ztracené chlapce, jenž se zatoulali v Black Hills. Jak už nás filmová série naučila, poměrně tradiční procházka lesem se brzy zvrhne v děsivou noční můru s čarodějnicí.

Herní Záhada Blair Witch vyjde 30. srpna letošního roku a to na Xbox One, Xbox One X a PC. Pro konzole PlayStation 4 a Nintendo Switch se nechystá.

Blair Witch | Foto: Bloober Team
Blair Witch | Foto: Bloober Team
-
-
Související filmy: Blair Witch, Layers of Fear

Související články:

Nic pro slabé povahy: jeden z nejděsivějších hororů všech dob vyjde jako videohra

Kultovní Záhada Blair Witch přišla do kin v roce 1999 a zpopularizovala hororový subžánr found footage, kdy sledujeme děsivé události prostřednictvím...

Děs z lesů se vrátí. Ze Záhady Blair Witch bude seriál

Děj filmu, který byl natočen téměř před dvaceti lety, a dodnes z něho mají stovky lidí noční můry, opět ožije. Nicméně tentokrát na televizních...

Ankety

Líbí se vám filmový David Bowie?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: