Komiksový drb roku: Wesley Snipes BUDE v novém Bladeovi. Ale...

Komiksový drb roku: Wesley Snipes BUDE v novém Bladeovi. Ale... 8 obrázků v galerii
Blade | Foto: New Line Cinema
Marvel nedávno oznámil reboot Bladea s tím, že se hlavní role ujme Mahershala Ali (Oscar za Moonlight a Zelenou knihu). Milovníci původní trilogie doufali v návrat Snipese do ikonické role, ale ta šance byla upřímně minimální. V prvé řadě proto, že v Marvelu herce z dřívějších sérií (které ještě neměli pod palcem) nepřebírají a Snipesovi už je 57 let, takže se hledání mladé krve vyloženě nabízelo.

Že volba nakonec padla na Mahershala Aliho, proti tomu nelze nic namítat. Herec má charisma a potřebný zastřený hlas, takže by jako daywalker měl jednoznačně fungovat. Projekt je v rané fázi vývoje (hledá se scenárista i režisér), už nyní tu ale máme přímo snovou spekulaci. V rebootu by si mohl zahrát i Snipes. Nikoli Bladea, ale hlavního záporáka, jímž by měl být samotný Drákula! Příběh by měl jít na začátek fenoménu a vycházet z komiksové série The Tomb of Dracula, kde Blade v roce 1973 debutoval.

Jak moc máme věřit tomu, že se tenhle drb potvrdí? Inu, studio nemůže ignorovat, jak moc fanoušci lobovali za Snipesův návrat i to, jak byl jeho Blade populární. Vzdát mu poctu tím, že se ujme role protivníka v rebootu, to by byl jednoznačně skvělý marketingový tah. Nemluvě o tom, že v původním komiksu Drákula občas kopal i za ty hodné (když se mu to hodilo), takže by pro Snipese nemuselo jít o jediný taneček v sérii. Zkrátka a dobře, my na Kinoboxu držíme palce, aby tohle vyšlo. Co na Snipese-Drákulu říkáte vy?

Wesley Snipes | Foto: 1998 New Line Cinema
Mahershala Ali | Foto: Netflix
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist