15.8.2019, 12:30

Angry Birds 2 do kina doprovodí pěkně vlasatý kraťas

Angry Birds 2 do kina doprovodí pěkně vlasatý kraťas
Hair Love | Foto: Matthew A. Cherry Entertainment

Angry Birds ve filmu 2 od studia Sony Pictures budou mít v kině posilu v podobě animovaného krátkého filmu Hair Love. Tento snímek spatřil světlo světa díky Kickstarteru, kde lámal rekordy. Kampaň za jeho natočení začala v roce 2017. Producent a režisér Matthew A. Cherry usiloval o příspěvek 75.000 dolarů na natáčení, ale získal přes 280.000, což z Hair Love učinilo rekordmana v oblasti financování krátkých filmů na Kickstarteru.

Hair Love vypráví příběh tatínka, který se snaží úplně poprvé vypořádat s velkou záplavou vlasů své dcerky Zuri a po ránu ji učesat.

Hair Love | Foto: Matthew A. Cherry Entertainment

Úspěch příběhu byl nakonec takový, že z animáku vznikla i série dětských knížek, které začaly vycházet letos. No a nyní ho čeká velká premiéra v kinech. Hair Love do kin doprovodí Angry Birds ve filmu 2. Zda se tak stane i v českých kinech (premiéra již 29. srpna 2019) ale netušíme. Možná by se však mohl dostat na nosiče DVD nebo Blu-ray jako bonusový materiál. Kdo ví.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: Angry Birds ve filmu 2, Hair Love
Související osoby: Matthew A. Cherry

Související články:

Angry Birds ve filmu 2: Prasata volají po dočasném příměří

Studio Sony Pictures spolu se společností Rovio představilo nové video ke snímku Angry Birds ve filmu 2. Ptáci a prasata se nemají vůbec v lásce, ale teď...

Další vetřelčí kraťas je online a tenhle by si rozhodně zasloužil celovečerní verzi

Čtvrtý z celkem šesti kraťasů, které vznikly k 40letému výročí kultovního Vetřelce, je venku. A i když nenabízí nic originálního, fanoušky série maximálně...

Trailer: Angry Birds se vrací do kin a čeká je mise v utajení!

Angry Birds ve filmu nebyla žádná žánrová revoluce, ale konečně se nějaká adaptace videohry dočkala obstojných recenzí, ale i přívětivého přijetí u diváků.

Recenze: Angry Birds ve filmu letí do kin

Angry Birds ve filmu je avantgardní animované podobenství, které odvážným způsobem nastavuje zrcadlo dnešní složité situaci v Evropě. Všímejte si se mnou:

„Krátké filmy jsou ideální ke zkoušení i úplných praštěností,“ říká Karel Spěšný

Festival krátkých filmů Praha tento čtvrtek zahájí svůj jubilejní 10. ročník představování výjimečných "kraťasů" z celého světa. Dekáda je dost dlouhá doba...

Ankety

Líbí se vám filmový David Bowie?
  • Ano
  • Ne

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: