Další film G. I. Joe ve výrobě

Další film G. I. Joe ve výrobě 3 obrázky v galerii
Chuckles | Foto: Hasbro/Paramount Pictures
Poslední zpráva z tábora G. I. Joe přiletěla letos v březnu a fanoušci se nepřestávají ptát, zda se konečně dočkají třetího dílu nebo nikoliv. Zatím to tak bohužel nevypadá, ale filmu se přeci jen dočkají. Studio Paramount Pictures připravuje ze světa akčních hraček G. I. Joe nový film.

Scénáře se ujali Josh Appelbaum a André Nemec, jejichž úkolem je vymyslet příběh pro nový ansámbl hrdinů.

Podle dostupných informací by se měla objevit postava Chucklese, který se v předešlých filmech dosud neobjevil. Další hrdinové jsou ale tajemstvím. Vše je na samém začátku, je tedy možné, že se z projektu nakonec třetí díl vyklube, ale v tuto chvíli by to byly pouze dohady.

G. I. Joe | Foto: Paramount Pictures

Paramount Pictures má ale s řadou G. I. Joe velké plány. O třetím díle se stále hovoří. Stejně tak i o tom, že by měl vzniknout celý filmový vesmír s řadou spin-offů se zaměřením na jednoho určitého hrdinu. Dost mi to připomíná snahu o model studia Marvel, což je pěkně zdlouhavá práce. Uvidíme.

Každopádně vedle zmíněné novinky je ve výrobě ještě jeden projekt. Ten zamíří do kin jako první a jmenuje se Snake Eyes s Henrym Goldingem v hlavní roli. Režírovat bude Robert Schwentke podle scénáře od Evana Spiliotopoulose.

G.I. Joe: Odveta | Foto: Bontonfilm

Snake Eyes je tichý ninja, který se obléká pouze do černého, nikdy neukazuje svou tvář a nikdy nemluví. Je součástí vojenské protiteroristické skupiny. Premiéra snímku je zatím stanovena na 16. října 2020, natáčení začne každou chvíli.

Ankety
Těšíte se na pokračování Ant-Mana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist