Smrtonosná past 6 je oficiálně mrtvá

Smrtonosná past 6 je oficiálně mrtvá 6 obrázků v galerii
Smrtonosná past: Opět v akci | Foto: 20th Century Fox
Když Disney spolkl Foxe, bylo otázkou, co se stane se zavedenými sériemi. X-Meni jdou podle očekávání do restartu, měli bychom se dočkat nových dílů Planety opic, nějaké plány jsou i s Vetřelcem a k tomu by měly přijít remaky Noci v muzeu a Sám doma. Jedna klasická série ale dostala stopku. A je jí Smrtonosná past.

Šestka, která by byla současně sequelem (s Willisem) i prequelem (někdy jiný, předstírající mladého Willise) byla v přípravě už poměrně dlouho s režisérem Lenem Wisemanem, který natočil čtyřku. Scénář už měl být hotový, sliboval se návrat Holly McClane a nějakou dobu se spekulovalo i o možném znovu zapojení Samuela L. Jacksona. Nakonec z toho nic nebude, protože u Disneyho se rozhodli dát slavné sérii stopku. Zda se jim jen nelíbil scénář, nebo zkrátka nechtějí rozvíjet zbytečně moc projektů najednou, to je otázka. McClane, jak se měl šestý díl jmenovat, není jediný připravovaný film, který byl zrušen. Pro filmové fandy bude ale nejspíš nejzásadnější. Po příšerné pětce jsme totiž doufali ve vykoupení v podobě filmu, který by McClaneovi v podání Willise dopřál nějaké to důstojné finále. A nic nebude.

Na vině je nejspíš extrémní propad posledních X-Menů, který už se promítl do účetních knih Myšího domu a šlo opravdu o masivní ztráty. Je nějaká šance, že šestku natočí jiné studio? Možná, pokud budou chtít u Disneyho trhnout něco na značkách, pro které nemají využití. V tuhle chvíli nicméně platí, že je série ukončena v Černobylu. To si fanoušci fakt nezasloužili...

Smrtonosná past 2 | Foto: 20th Century Fox
Smrtonosná past 3 | Foto: 20th Century Fox
Ankety
Co říkáte na blížící se konec seriálu Ordinace v růžové zahradě?
To to trvalo!
Štve mě to, Ordinace neměla nikdy skončit!
Ono to pořád ještě běží?!
Ani nevím, že takový seriál existuje
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist