Stane se Sylvester Stallone součástí slavné hororové série?

Stane se Sylvester Stallone součástí slavné hororové série? 9 obrázků v galerii
Rambo: Poslední krev | Foto: Lionsgate
čas od času dojde u nějakého projektu na spojení, které diváci tak úplně nečekají. Jako když se nedávno Samuel L. Jackson objevil v obsazení nového dílu Saw. Dnes tu máme podobně překvapivé kombo - Sylvester Stallone se sešel s tvůrci Očisty.

Zprávu nadšeně na svém twitterovém účtu sdílel producent oblíbené hororové série Jason Blum s tím, že na setkání s akční legendou byl společně s režisérem a tvůrcem Očisty Jamesem DeMonacem. Viz foto:

Stallone s tvůrci Očisty | Foto: Jason Blum

Bohužel Blum neupřesnil, o čem se bavili. Momentálně se ale s DeMonacem plně věnuje připravované pětce Očisty, která by měla být současně vyvrcholením série. S takovou by jednoznačně dávalo smysl, kdyby se finále účastnila nějaká velká hvězda, což Stallone bezpochyby splňuje. Je ale také dost možné, že spolu probírali nějaký jiný budoucí projekt (možná vraždícího predátora?). Na podrobnosti si budeme muset počkat, osobně bych se ale vidině rozzuřeného Slye během očistné noci nebránil. S takovou by jednoznačně šlo o finále, které by stálo za to vidět na velkém plátně.

Očista 5 zatím nemá datum premiéry. Do kin by měla přijít někdy příští rok.

První očista | Foto: Blumhouse Productions
Očista: Volební rok | Foto: Blumhouse Productions
Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist