Guillermo del Toro KONEČNĚ získal hvězdu na chodníku slávy

Guillermo del Toro KONEČNĚ získal hvězdu na chodníku slávy 4 obrázky v galerii
Guillermo del Toro | Foto: Bontonfilm
Režisér, scenárista a producent Guillermo del Toro získal hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy na Hollywood Boulevard v Los Angeles. Slavnostního odhalení hvězdy s jeho jménem se účastnil například režisér J. J. Abrams, zpěvačka Lana Del Rey, Ron Perlman z del Torova Hellboye a také štáb nového filmu Noční můry z temnot.

„Poprvé jsem tu stál v 70. letech, když jsme sem přijeli s rodinou. Hledal jsem tu hvězdy stejně divných lidí, jako jsem byl já, hvězdy Borise Karloffa, Lona Chaneyho nebo Alfreda Hitchcocka,“ řekl del Toro při odhalování. „Byli divní, jako jsem byl já a měli tady hvězdu. To mi dávalo naději. Každý, kdo si připadá trochu divný, může sem teď přijít, moje hvězda je tu pro vás.“

Guillermo s režisérem Nočních můr z temnot | Foto: Bontonfilm
del Torova hvězda | Foto: Bontonfilm
Guillermo del Toro, J. J. Abrams, Lana Del Rey | Foto: Bonfontilm

Mezi nejslavnější del Torovy filmy patří Hellboy z roku 2004, Faunův labyrint, který získal několik Oscarů, a nedávná Tvář vody, která vynesla del Torovi Oscara za režii i nejlepší film. Od čtvrtka můžete do kina vyrazit na děsivé historky v hororové novince Noční můry z temnot, kterou del Toro zaštítil jako scenárista a producent. Studio též nově uvolnilo oficiální hudební videoklip a film o filmu, jímž láká fanoušky žánru do kin. Na obojí se podívejte níže.

Videoklip:

Film o filmu:

Oficiální text distributora: V opuštěném domě úplně na konci města najde parta teenagerů knihu, která je strašnější, než cokoliv, co si kdy dovedli představit. Zanechala ji tu mladá dívka s hrozivým tajemstvím ještě před tím, než sama beze stopy zmizela. Starobylá kniha je plná děsivých příběhů a ještě děsivějších monster, ale není tak úplně ke čtení. Kniha naopak čte toho, kdo s ní přijde do styku. Přečte jeho největší noční můry, napíše z nich příběh a začne ho vyprávět a odvíjet i ve skutečném životě. A to včetně hrozivých příšer. Parta teenagerů se dostala na místo neobvyklého zla. Neměli tuhle knihu nikdy otevírat a měli včas utéct. Neutekli. Proto teď musí čelit svému strachu, nočním můrám a děsům, které je přišly zabít.

Ankety
Kterou filmovou drsňačku máte nejraději?
Artemisia
Sarah Connorová
Furiousa
Xenia Onatoppová
Nevěsta
Ellen Ripleyová
Eden Sinclairová
Sofia
Laurie Strodeová
Vojín Vasquezová
Jiná
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist