30.10.2019, 12:06

Terminátor je za dveřmi. Koho čeká temný osud?

Terminátor je za dveřmi. Koho čeká temný osud? 9 obrázků v galerii
Terminátor: Temný osud | Foto: 20th Century Fox
Terminátor s Arnoldem Schwarzeneggerem, Lindou Hamilton a Jamesem Cameronem se nekompromisně blíží. První ohlasy hovoří o velmi zdařilé podívané. Klasické projekce v kinech pochopitelně doprovodí bohatý tématický program. Pojďme se na jeden takový zaměřit.
Terminátor: Temný osud

Text distributora: Filmová legenda jménem Terminátor má za sebou několik nepříliš úspěšných pokusů o navázání na první dva díly, které se právem řadí mezi nejlepší akční filmy všech dob. Proč by to mělo tentokrát vyjít? Protože se k téhle sáze vracejí dvě klíčová jména s ní spojená. James Cameron nový film nejen produkoval, ale zároveň se stal tahounem týmu, který pracoval na scénáři. A Linda Hamilton se po letech znovu stala Sarah Connorovou, kterou souboje na život a na smrt s dvěma Terminátory proměnily v ultra drsňačku, zvyklou nikomu nevěřit a spoléhat se jen na sebe. Právě návrat postavy Sarah Connorové byl jedním z hlavních důvodů, proč na nabídku režírovat tenhle film kývnul tvůrce prvního Deadpoola Tim Miller. „Pro mě tahle sága nikdy nebyla příběhem o Johnu Connorovi, ale o jeho matce. A Linda byla v té roli nepřekonatelná. Nejlepší ze všech možných scénářů mohl být proto ten, ve kterém se Sarah i její představitelka vrátí. A přesně to se stalo,“ říká Tim Miller o příběhu, který je přímým pokračováním filmu Terminátor 2: Den zúčtování. (CinemArt CZ)

Dnes netrpělivce čeká předpremiéra Terminátora v pražské Lucerně v rámci Future Night. Zítra pochopitelně premiéra v kinech po celé republice a již v neděli 3. listopadu se ve vojenské základně Benešov ve spolupráci distribuční společnosti CinemArt CZ a Paintball Game uskuteční výjimečná tříhodinová paintballová záležitost inspirovaná novým Terminátorem. Vyškolený personál, vybavení, tombola o hodnotné ceny a občerstvení nebudou chybět.

Vstupenky na akci stále jsou, tak se můžete registrovat na tomto odkazu. Kromě toho pořádáme ve spolupráci s Paintball Game soutěž o 3 vouchery v hodnotě 1.000,-- KČ vztahující se na nabídku služeb výše zmiňovaného "podniku".

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům / seriálům / pořadům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "terminator") zašlete váš nickname. Uzávěrka soutěže je v pondělí 4. listopadu 2019 ve 12:00. Tři vylosovaní se mohou těšit na voucher.

Recenze #2: Terminátor: Temný osud - konečně krok správným směrem Recenze #2: Terminátor: Temný osud - konečně krok správným směrem

Od chvíle, kdy James Cameron vystoupil z vlaku terminátoří série, to šlo se Skynetem pěkně z kopce. Možná i proto se ho nejnovější film rovnou vzdává.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články