Idris Elba to roztáčí i jako DJ

Idris Elba to roztáčí i jako DJ 5 obrázků v galerii
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw | Foto: Universal Pictures
Idris Elba je mužem mnoha dovedností a tváří. Je označován za jednoho z nejvíc sexy mužů planety, je výborný herec a navíc to umí i s hudbou. V novém akčním filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw hraje největšího padoucha, ale není to jeho jediná role.

Idris pro tento snímek též složil, produkoval a nahrál ústřední skladbu s názvem "Even If I Die" a vy si ji můžete nyní poslechnout. I když poněkud zprostředkovaně. Originální Elbova píseň se nachází jako bonusová skladba na oficiálním soundtracku k filmu a Idris ji natočil se skupinou Cypress Hill. Píseň se ve filmu rozhodl použít sám režisér David Leitch. Zveřejněná verze písně je ale remixem od hudební skupiny Hybrid.

Pro fanoušky tohoto herce to ale není žádné překvapení. Idris se věnuje hudbě již roky a dokonce pod svým jménem Big Driis vystupoval i na legendárním festivalu Coachella.

"Lidé ví, že jsem DJ a dělám hudbu," uvedl na adresu skladby sám Elba. "Ale to, že jsem dělal píseň speciálně pro film a inspirovala mě k ní má vlastní postava, je něco zcela nového."

Ankety
Jste fanoušky Van Helsinga?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist