sam-lau
sam-lau 5. 8. 2019 21:34
Pěkný bajky :-D Podle těch "expertů" bude pořad vhodný k odvysílání na 1. dubna. A reprízovaný na Silvestra :-D
0
2
king-kurt
king-kurt 5. 8. 2019 08:54
Proč se všechno točí kolem USA? To se vyhýbaj ČR?
1
0
premontgomery
premontgomery 3. 8. 2019 10:35
Kde je důkaz: "používají mimozemšťané spalovací motory a pohonné jednotky s účinností nižší než 100%? NE!!" ??????
1
0
Sueneé
Sueneé 3. 8. 2019 19:15
Každé pohonné zařízení (motor) má svoji účinnost - koeficient v procentech, kterým dokáže přetavit vložené palivo (benzín, nafta, pára, elektřina, atd.) na užitnou energii. Např. udávaná účinnost spalovacích motorů je v nejlepším případě 35%.

Míněno tak, že efektivita generátorů je nejméně 100%, někdy se uvádí i více. Fyzikové teď budou šílet, že je to v pořádku. Je to dané tím, že nerozumíme fyzikálním principům, na kterých to funguje. Nejblíže to dokáží popsat někteří kvantoví fyzici. Bližší informace jsou k tématu popsány v knize MIMOZEMŠŤANÉ.
2
1
ballrog
ballrog 2. 8. 2019 14:29
Myslím, že spíš než odborný poradce (Jan Sueneé Marek) by stačilo napsat poradce, odbornost si vykládáme asi každý jinak. V ideálním případě byste ho měli vynechat úplně - od někoho, kdo dokumentuje chemtrails a podobně, se nedají očekávat relevantní a ověřené informace. Ale na sérii se těším - podobné věci mne baví; upřímně ale přiznávám, že mne to bavit přestává, když vidím, že to někdo bere vážně.
5
1
Sueneé
Sueneé 2. 8. 2019 16:40
Co se týče obecně chemtrails a ovládání počasí. Doporučuji reportáž České televize a výpověď Členky Akademie věd: "Ovlivňování počasí se provádí souborem postupů, které se souborně označují jako umělá infekce oblaků."
www.suenee.cz/ceska-televize-priznava-cilene-ovlivnovani-pocasi-nad-evropou/

a ona "infekce oblak" se provádí i z letadel, což ostatně potvrzuje i výpověď jednoho ruského akademika, který podobné pokusy prováděl už v polovině minulého století: www.youtube.com/watch?v=OOV3sDO9_TM
2
2
ballrog
ballrog 2. 8. 2019 17:39
A jsme u toho: vy popis principů možnosti teoreticky ovlinit počasí od Daniely Řezáčové považujete (překroutíte) za důkaz existence chemtrails. A to pominu fakt, že najednou je chemtrails označení pro ovlivňování něčeho naprosto jiného, než jste vy, aktivní konspirátoři, dosud uváděli. (Mimochodem Daniela Řezáčová se dlouhodobě stavila vždy proti chemtrails nesmyslu). A promiňte - ruských akademiků, podporujících tu chemtrails, tu nepřistání na Měsíci nebo existenci reptiliánů apod. nesmyslů lze vytvořit nekonečné množství. A ještě - víte, že i ta ČT dostavá své Bludné balvany za publikaci totálních pitomostí? Nakonec ale pozitivně: jak jsem psal, na pořad se těším. I když ho budete lektorovat vy. (tedy pokud vy jste vy :-))
2
1
premontgomery
premontgomery 3. 8. 2019 10:38
Bludné kameny jsou blbost, stejně jako celý Sisyfos:). A neberu to vážně.
1
2
Sueneé
Sueneé 3. 8. 2019 19:23
@ballrog Jaký je rozdíl mezi tím, co provádí tým AV Daniel Řezáčové a tím, co se provádí skrz chemtrails == práškování mraků za účelem manipulace s počasím?

ad video v ruštině - neviděl jsi a soudíš jej? :)

Jsem který jsem... ;)
1
2
ballrog
ballrog 9. 8. 2019 16:22
Problém je právě v tom, že tým AV z pohledu toho, co vykládáte vy, neprovádí vůbec nic. Přičemž to, z čeho je vy podezíráte, je výsledkem POUZE vašich dohadů a smyšlenek, které byste sami sobě mohli jednoduše vyvrátit, pokud byste byli důslední a mysleli to s fakty vážně. Stačilo by tedy uskutečnit to, co vás na vašich stránkách napadlo v tomto komentáři (mj. k "důkaznímu" videu s paní Řezáčovou), cituji: "Nicméně mám stále neodbytnou myšlenku, že té madam z AV ČR napíšu zda to myslela naprosto vážně. Přijde mi to docela zásadní právě v kontextu chemtrails." Sice vám to přijde zásadní, ale zjevně vám to bylo jedno, protože v opačném případě byste se od paní Řezáčové velmi jednoduše dozvěděl, co měla v rozhovoru na mysli. Pokud byste se jí zeptal, bezdebat by tedy vyvrátila vámi budovanou teorii o tom, že se tady "práškují" mraky a ovlivňuje počasí. Nepráškují, neovlivňuje. Ale o čem byste potom psal, když vás na modré obloze tolik přitahuje ta (naprosto přirozená) rozmanitost contrails stop. (ještě uvedu jeden váš citát opět z komentáře přímo pod videem, který je fakticky pravdivý: "Má se to tak, že si vlastně hrajeme se slovy. CHEMTRAILS je konspirace. Tento fakt bohužel trvá, ale modifikace počasí (jehož součástí je i rozprašování tedy chemtrails) je legitimní vědecké téma.")
0
0
lenka-svachova
lenka-svachova 2. 8. 2019 11:42
Škoda, že jsem nikdy žádného ufologa, nebo údajného svědka nepotkala.Zajímalo by mě jak to, že v době mobilů a dalších technických vychytávek neexistuje ani jediný pořádný důkaz pozorování. Všechny zveřejňované fotky a videa jsou rozmazané cosi, co člověk ani nedokáže identifikovat.
4
0
Siddharta
Siddharta 2. 8. 2019 15:20
UFO jsem viděl, ale kameru, ani foťák jsem u sebe neměl.
2
0
Sueneé
Sueneé 2. 8. 2019 16:47
To není tak jednoznačné, jak píšeš:
1. Momentálně nejdůvěryhodnější důkaz, který poskytla přímo americká armáda a vyšlo o tom nespočet článků v novinách během roku 2017 až 2019 (včetně) - tedy pár měsíců zpět. Podívej se na www.youtube.com/watch?v=TxgyQffZX0M ... konkrétně se jedná o případ známý jako AATIP. Náš seriál se mu bude též věnovat. Já osobně jsem věnoval nejednu prezentaci: www.youtube.com/watch?v=PMyvwJiAOFc
2. jsou tu svědecké výpovědi z řad armády, tajných služeb, vlády. Tyto svědecké výpovědi jsou doplněny i několika fotografiemi, které najdeš v příloze knihy MIMOZEMŠŤANÉ.
3. podstata technologie používaná mimozemšťany zakřivuje časoprostor tedy včetně světla, takže vyfotit létající talíř je spíše hodně velká klika, protože to znamená, že loď zrovna stojí nebo se pohybuje ve velmi slabém gravitačním poli (vlastním) a nebo může mít i poruchu. Právě lodě se zde příliš neukazují v plné materii, protože by to přitáhlo nechtěnou pozornost armády. (opět vysvětleno v knize M.) = Tím, ale neříkám, že to není možné. Důkazem jsou ad 1+2)
1
1
jan-stulc
jan-stulc 1. 8. 2019 19:09
Psal se podzim roku 1966 , měl jsem za sebou základní výcvik v prvním roce Železničního vojenského učiliště ve Valašském Meziříčí kam mne de facto umístil můj otec důstojník ČSLA. Hlavním důvodem bylo mé předešlé velice neúspěšné absolvování Zemědělského učiliště směr mechanizátor v Českém Těšíně. Vojenské učiliště na rozdíl od zemědělského mne více bavilo až na vojenský dril který jsem v Těšíně nepoznal. Jednoho říjnového dne, nám bylo velitelem roty por. Bolkem oznámeno, že se naše rota zúčastní noční střelby někde za Valmezem. Měla to být naše první ale i poslední ostrá střelba ze samopalů a lehkých kulometů, část měla proběhnout ještě za dne a část za tmy.
Brali jsme to jako dobrodružství spojené konečně s ostrou střelbou do terčů. Když jsme do aut naložili vše potřebné, zbraně, bedýnky s náboji, terče, dalekohledy a připojili polní kuchyň nic už nebránilo našemu pocitu, že nás čeká něco dosud nepoznaného. Seděl jsem na dřevěné lavici korby V3S přikryté plachtou vedle svého nejlepšího kamaráda Jirky Šolka z Ústí nad Labem a docela dobře jsme se bavili. V3S poskakovala na cestách necestách jako splašená koza a my sní. Vzduch byl podzimní, chladný a nasycený vůní hnijícího spadaného listí. Když jsme asi po necelé 3/4 hodině dorazili na místo střelby začala okamžitá vykládka nákladu, zajištění střelnice, a příprava na střelbu. Jak jsem se já ale i ostatní spolužáci těšili jaké budeme mít ve střelbě dobré výsledky tak rychle přišlo velké zklamání. Terče byly umístěny v mírném svahu nad kterým byla hradba hustého lesa. Střelba dávkami ze samopalu a kulometu byla úplná katastrofa, země před terči byla vyhazovaná do vzduchu i s krtinci a jejich obyvateli, laicky řečeno půda byla dobře zoraná železem. Aby jsme se vešli do nějakých stanovených norem nařídil velitel pluku plk. Havel střelbu jednotlivými ranami což se hned projevilo na lepších výsledcích. Protože jsme toho už za 2 hodiny měli plný kecky,tak se vypálilo směrem k terčům pár dávek se svíticím střelivem a
3
0
ilona-novotna
ilona-novotna 1. 8. 2019 20:30
??? Nepopletl jsi si diskuzi? :-)
2
1
lukas
lukas 1. 8. 2019 20:37
Že by přímý svědek? Cituji z rozhovoru: "Snad jen naznačím, že máme k dispozici svědectví člověka, který byl na konci 80. let přímým aktérem události, kdy Sověti překládali na jednom nejmenovaném vojenském letišti blíže pomezí mezi ČS a SR létající talíř z nákladního auta do letadla Antonov. Součástí zásilky byly i bedny s blíže neurčeným obsahem, které ale příšerně zapáchaly - jako když se kazí maso na jatkách. Končilo to defilé asi tří divných bytostí, které byly svázané pouty. Vše si Sověti odvezli neznámo kam."
3
0
Sueneé
Sueneé 2. 8. 2019 16:50
Můj svědek byl profesionální odstřelovač z povolání.
1
0
Petrson
Petrson 1. 8. 2019 23:45
a...?
2
0
ob_ver
ob_ver 1. 8. 2019 13:28
Chudák Clarke, kdyby jen tušil rozměr blbosti, které se propůjčil.
2
6
lukas
lukas 1. 8. 2019 15:53
?
4
0

Ankety

Jaký film s Evou Green máte nejraději?
  • Snílci (2003)
  • Království nebeské (2005)
  • Casino Royale (2006)
  • Perfect Sense (2011)
  • Temné stíny (2012)
  • 300: Vzestup říše (2014)
  • Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
  • Jiný