KONEČNĚ. Sherlock Holmes 3 ohlašuje jméno režiséra

KONEČNĚ. Sherlock Holmes 3 ohlašuje jméno režiséra 3 obrázky v galerii
Máme tu oblíbené kolečko kolem plánovaného třetího filmu Sherlocka Holmese s Robertem Downeym Jr. Hodně se o něm mluví, ale stále se nic neděje. Klasik William Shakespeare by jistě jásal a použil své tvrzení, že v tomto případě se jedná o mnoho povyku pro nic. Tedy zatím. Všichni fanoušci Sherlocka v Robertově podání jistě doufají, že z toho "nic" se brzy stane "něco".

A napomoci by tomu mohl fakt, že se konečně našel autor. Tím, kdo v režisérském křesle nahradí Guy Ritchieho, by se měl stát Dexter Fletcher.

Pro hraje do karet i skutečnost, že Downey už skončil ve světě Marvelu a jeho diář je nyní mnohem méně zaplněný. Jeho návratu do role geniálního vyšetřovatele tedy nestojí nic v cestě. Jude Law se sice s Marvelem spustil také, ale i jeho role byla v Captain Marvel poměrně úspěšně eliminována. Je tu tedy jistá naděje.

Sherlock Holmes: Hra stínů | Foto: Warner Bros.

Autorem scénáře je Chris Brancato. Natáčení Sherlocka Holmese s pořadovým číslem 3 by mělo začít někdy v druhé polovině příštího roku, neboť premiéra byla předběžně posunuta na prosinec 2021.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist