12.7.2019, 06:00

Z toho vám potečou sliny: "Kutil Tim” se pochlubil svou jedinečnou sbírkou aut

Z toho vám potečou sliny: "Kutil Tim” se pochlubil svou jedinečnou sbírkou aut
Kutil Tim | Foto: ABC

Většina diváků zná Tima Allena jako sympatického nešiku Tima Taylora ze sitcomu Kutil Tim. Oblíbený americký komik, který momentálně září v show Poslední chlap (kde hraje také otce od rodiny), má zajímavý koníček - buduje si jedinečnou sbírku aut, která mimo jiné odpovídá tomu, jaká autíčka měl jako malý kluk.

Allen svou lásku k autům promítal již v Kutilu Timovi, kde jeho postava jedno sama stavěla. Postupem let se z toho pro něj stala ohromná vášeň (a to navzdory tomu, že Allenův otec zemřel v autě po srážce s opilým řidičem).

Ve své sbírce má kousky, které mu fanoušci aut opravdu mohou závidět - mimo jiné vlastní Cadillac 60 Series (ročník 1950), Chevrolet Camaro 427 COPO 1968, Ford Roadster z roku 1933, Chevrolet 409 Bel Air 1962, Chevrolet Corvette ZR1 nebo Porsche Carrera GT, které Allen dle svých slov přímo miluje (diví se mu někdo?). A je toho mnohem víc! Níže najdete video z Allenovy garáže, které dokazuje, že je opravdu srdcař toho největšího kalibru.

-
-
Servus
Autor:
Servus
Související filmy: Kutil Tim, Poslední chlap
Související osoby: Tim Allen

Související články:

Milujete auta i filmy? Tyhle kousky na čtyřech kolech prostě musíte mít!

Kdo by si nepřál mít nějaké to fáro z oblíbeného filmu/seriálu. Sehnat takového Kitta ale není nejjednodušší věc a někdy jde filmová vášeň vyjádřit i...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: