20.7.2019, 16:30

Napřed byla nádherná kreslená hra, nyní se chystá seriál

Napřed byla nádherná kreslená hra, nyní se chystá seriál 6 obrázků v galerii
Cuphead
A asi vás nepřekvapí, že u toho bude Netflix. Oblíbená streamovací služba je v poslední době skoro u všeho a ostatně už natáčí seriálového Zaklínače a zvažuje i Resident Evil, tak proč by si do portfolia nemohl přihodit plošinovku?

Hardcore plošinovka Cuphead vyšla dva roky zpátky pro počítače a konzoli Xbox a okamžitě se z ní stal hit. Přestože šlo o projekt nezávislého studia, obrovský zájem tu byl prakticky od oznámení, neboť autoři pracovali s opravdu nádhernou animací, která připomínala stylem kraťasy ze třicátých let minulého století (hlavně disneyovky a jim podobné). Vývojáři ze Studio MDHR nyní oznámili, že pracují s Netflixem na seriálové verzi. Ponese název The Cuphead Show! a zaměří se na hlavního hrdinu Cupheada a jeho bratra Mugmana, přičemž se dočkáme řady nových míst a postav.

The Cuphead Show! | Foto: Netflix

Nebylo oznámeno, kdy se seriál na Netflix přesně podívá. Stejně tak tvůrci neprozradili, zda se bude show v ději inspirovat předlohou, v níž se bratři zoufale snaží splatit dluh samotnému ďáblovi. Níže najdete trailer na hru, ať víte, co čekat. Kdo ji ještě nevyzkoušel, určitě to napravte. Pro milovníky plošinovek je to vážně lahůdka (ale sakra těžká, takže to chce pevné nervy).

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist