30.6.2020, 16:30

Trailer: Napřed byla nádherná kreslená hra, nyní se představuje seriálová verze

Trailer: Napřed byla nádherná kreslená hra, nyní se představuje seriálová verze 6 obrázků v galerii
The Cuphead Show! | Foto: Netflix
A asi vás nepřekvapí, že je u toho Netflix. Oblíbená streamovací služba je v poslední době skoro u všeho a ostatně už natočila seriálového Zaklínače a připravuje i Resident Evil. Tak proč by si do portfolia nemohl přihodit ručně kreslenou plošinovku?

Hardcore plošinovka Cuphead vyšla tři roky zpátky pro počítače a konzoli Xbox a okamžitě se z ní stal hit. Přestože šlo o projekt nezávislého studia, obrovský zájem tu byl prakticky od oznámení, neboť autoři pracovali s opravdu nádhernou animací, která připomínala stylem kraťasy ze třicátých let minulého století (hlavně disneyovky a jim podobné). Vývojáři ze Studio MDHR loňský rok oznámili, že pracují s Netflixem na seriálové verzi.

Nese název The Cuphead Show! a zaměří se na hlavního hrdinu Cupheada a jeho bratra Mugmana, přičemž se dočkáme řady nových míst a postav.

Nebylo oznámeno, kdy se seriál na Netflix přesně podívá ani kolik nabídne seriál epizod. Stejně tak tvůrci neprozradili, zda se bude show v ději inspirovat předlohou, v níž se bratři zoufale snaží splatit dluh samotnému ďáblovi, nebo seriál bude navazovat. Níže najdete trailer na původní hru, ať víte, co čekat. Kdo ji ještě nevyzkoušel, určitě to napravte. Pro milovníky plošinovek je to vážně lahůdka (ale sakra těžká, takže to chce pevné nervy).

Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist