11.7.2019, 07:00

Jedna z nejhezčích kreslených her všech dob se dočká seriálové adaptace

A asi vás nepřekvapí, že u toho bude Netflix. Oblíbená streamovací služba je v poslední době skoro u všeho a ostatně už natáčí seriálového Zaklínače a zvažuje i Resident Evil, tak proč by si do portfolia nemohl přihodit plošinovku?

Hardcore plošinovka Cuphead vyšla dva roky zpátky pro počítače a konzoli Xbox a okamžitě se z ní stal hit. Přestože šlo o projekt nezávislého studia, obrovský zájem tu byl prakticky od oznámení, neboť autoři pracovali s opravdu nádhernou animací, která připomínala stylem kraťasy ze třicátých let minulého století (hlavně disneyovky a jim podobné). Vývojáři ze Studio MDHR nyní oznámili, že pracují s Netflixem na seriálové verzi. Ponese název The Cuphead Show! a zaměří se na hlavního hrdinu Cupheada a jeho bratra Mugmana, přičemž se dočkáme řady nových míst a postav.

The Cuphead Show! | Foto: Netflix

Nebylo oznámeno, kdy se seriál na Netflix přesně podívá. Stejně tak tvůrci neprozradili, zda se bude show v ději inspirovat předlohou, v níž se bratři zoufale snaží splatit dluh samotnému ďáblovi. Níže najdete trailer na hru, ať víte, co čekat. Kdo ji ještě nevyzkoušel, určitě to napravte. Pro milovníky plošinovek je to vážně lahůdka (ale sakra těžká, takže to chce pevné nervy).

-
-
Související filmy: The Cuphead Show!, Zaklínač, Cuphead

Související články:

Krásná čarodějka nebo Dítě osudu. Seriálový Zaklínač na prvních obrázcích

Netflix konečně zveřejnil první obrázky hlavních hrdinů seriálového Zaklínače. Geralt, Ciri a Yennefer se představují v celé své kráse.

Je připravovaný seriál o Zaklínači předem odsouzený k neúspěchu?

Vůbec není pochyb o tom, že se na seriálového Zaklínače od Netflixu těší tisícovky fanoušků, tudíž komerční neúspěch nemusí být tak úplně pravděpodobný...

Netflix prý připravuje seriál Resident Evil

Jsou to tři roky, co skončila filmové série Resident Evil. Společnost Constantin Film nicméně neváhala a prakticky okamžitě oznámila sérii novou, která...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: