Další Spider-Man by mohl čelit Kravenovi

Další Spider-Man by mohl čelit Kravenovi 5 obrázků v galerii
Kraven | Foto: Marvel Comics
Premiéra nového Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova je za námi, a tak nastal nejvyšší čas na to divákům poodhalit něco z plánů do budoucna. Je naprosto jasné, že se Spidey vrátí, o tom nemohlo být pochyb. Nebude to ale mít lehké.

A laťku mu chce vysoko položit sám režisér Jon Watts, který by chtěl, aby ve své další sólovce Peter Parker čelil nepříteli jménem Kraven.

Kraven a Spider-Man | Foto: Marvel Comics

Pojďme si tedy Kravena trošku představit:

Kraven Lovec je pravým jménem Sergej Kravinoff, který se poprvé představil v komiksu Amazing Spider-Man v roce 1964. Jak jeho přezdívka napovídá, jedná se o lovce, který má superschopnost vystopovat svou oběť. Pije zvláštní tajemné sérum, které mu dodává sílu a zpomaluje jeho stárnutí. Kraven patří ke Spider-Manovým největším nepřátelům.

Spider-Man: Daleko od domova | Foto: Marvel Studios

Zatím je vše ve hvězdách, vypadá to ale, že Kravena by se přeci jen diváci na plátnech kin dočkat mohli. Zda se Spider-Manem, to už tolik jisté není. Studio Sony si totiž najalo scenáristu Richarda Wenka, aby napsal scénář ke Kravenově samostatnému filmu. Kromě toho v současné době natáčí i další komiksem inspirovaný snímek Morbius s Jaredem Letem v hlavní roli. Vypadá to, že Sony se z komiksů snaží vytěžit co nejvíc, dokud to jde.

Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist