12.7.2019, 10:33

Wonder Woman a Deadpool to spolu roztočí na vlně kriminality

A pak že nepůjde spojit DC a Marvel. Ono to půjde, ale v úplně jiném filmu a úplně jiných žánrových vodách. Ryan Reynolds a Gal Gadot odhodí své superhrdinské kombinézy Deadpoola a Wonder Woman a zahrají si v novém akčním filmu Red Notice.

Hlavním hrdinou dobrodružného komediálně laděného snímku je celosvětově hledaný zloděj uměleckých děl, kterému se vyšetřovatelé snaží dostat na kobylku. Otázkou je, kdo bude hrát koho, ve hře je totiž ještě jedna herecká hvězda - Dwayne Johnson.

Dwayne Johnson (San Andreas) | Foto: New Line Cinema

Ani se raději nebudu pokoušet tipovat, kdo se z těchto tří herců ujme jaké role. Možnosti jsou vskutku bohaté. Každopádně autorem scénáře a režisérem snímku je Rawson Marshall Thurber (Millerovi na tripu).

Produkuje Netflix a premiéra Red Notice byla zatím stanovena na červen příštího roku.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Wonder Woman 1984: Čeká nás komiksová retro jízda po vzoru třetího Thora?

Druhá Wonder Woman, která je situována do orwellovského roku 1984 a na území USA, se představuje na novém plakátu. Gal Gadot v blyštivé zbroji je obklopena...

Jedna z nejobdařenějších hereček světa málem získala roli Wonder Woman

Herečka výrazných křivek dnes slaví narozeniny (ačkoli byste to do ní neřekli, je jí 44 let) a my si proto připomeneme dobu, kdy byla adeptem na Wonder Woman.

Deadpool se vetřel i do druhého traileru na Avengers: Endgame!

Avengers jsou fajn skupinka supehrdinů, ale co si budeme povídal, Deadpool je úplně jiná liga. A jakkoli to zatím nevypadá, že by v nejbližší době do...

Deadpoola není nikdy dost, tak proč si ho nedat v seriálové verzi?

Červeno-černý tlučhuba má před sebou velkou budoucnost, tedy pokud si udrží standard, břitký humor a neotřelý ráz, který bude diváky i několik...

Deadpool 2: Verze pro celou rodinu má první trailer. A je k sežrání!

O Deadpoolovi 2 s přístupností od 13 let už jsme několikrát psali a nyní tu konečně máme i první oficiální trailer, který ukazuje "Deadpoola pro celou rodinu".

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: