Brzy se nejspíš opět budeme ptát "Kdopak to mluví?"

Brzy se nejspíš opět budeme ptát "Kdopak to mluví?" 4 obrázky v galerii
Kdopak to mluví (1989) | Foto: TriStar Pictures
I když se nám může originál zdát dokonalý a nic bychom na rodinné komedii Kdopak to mluví z roku 1989 neměnili, studio Screen Gems má jiný názor a hodlá toto téma zpracovat nově a zcela od začátku.

Zda se tedy nakonec ve filmu objeví roztomilý a upovídaný 3měsíční chlapeček Mikey se svou svobodnou matkou, není jisté. Filmaři si mohou s původním příběhem pohrát a trochu ho zaonačit, to ovšem nemění nic na tom, že oficiálně vzniká reboot.

Kdopak to mluví | Foto: TriStar Pictures

Režisérem snímku je Jeremy Garelick a producentem Adam Fields. Sám režisér se prý na práci těší, neboť je čtyřnásobným otcem, z čehož má jednou dvojčata, takže zkušeností s tím, co dokáže takový prcek provést a co si při tom asi myslí, má více než dost. Otázkou ale je, zda to bude stačit. Už jenom obsazení bude oříšek. John Travolta a Kirstie Alley byli skvělí a hlas Bruce Willise, který oživil Mikeyho, stejně tak. A uvědomuje si to i samotný Garelick: "Každý se dokáže s dětmi ztotožnit, i se všemi těmi nehodami, co se běžně stávají, jen ještě přidat hlasy. Bude to ale výzva, původní film byl skutečně dobrý a Travolta s Kirstie fungovali skvěle. Jsme na začátku naší práce a snažíme se přijít na to, jaký příběh pro moderní verzi filmu připravit."

Uvidíme, jak se jim povede. Každopádně komedie Kdopak to mluví byla v roce 1989 ohromným hitem. Snímek měl rozpočet 7,5 milionů dolarů a vydělal si celých 300 milionů!

Kdopak to mluví | Foto: TriStar Pictures
Ankety
Zaujala vás titulní skladba k 25. filmové bondovce?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist