9.7.2019, 13:25

Série Saw nabrala na palubu nečekanou hvězdu

Série Saw nabrala na palubu nečekanou hvězdu
Pulp Fiction: Historky z podsvětí | Foto: Miramax

Už jako blesk z čistého nebe působila zpráva, že si další díl Saw vzal pod svá křídla komediální herec Chris Rock (Smrtonosná zbraň 4) s tím, že film zaštítí herecky, z pozice výkonného producenta a dokonce udělal nástřel námětu. A zdá se, že nebude jedinou hvězdnou tváří, která se k oblíbené hororové sérii připojí.

O příběhu v tuhle chvíli víme jen to, že si Rock zahraje policejního detektiva, který bude vyšetřovat sérii otřesných zločinů. Zda ho to zavede na stopu smrtících pastí, nebo si naopak svým postupem zajistí účast ve hře hříšníků, to v tuhle chvíli nevíme. Ve filmu se ale objeví i postava jeho otce a tu by si měl zahrát... chvíle napětí... Samuel L. Jackson! Nešálí vás zrak, největší mot*efucker Hollywoodu by se opravdu měl do série Saw zapojit.

Studio mlží okolo toho, zda bude nové Saw pokračováním nebo rebootem. Změny ale nahrávají spíše druhému. Ostatně, pro sérii vždy mimo jiné platilo, že se obsazení vyhýbala velká jména. Zapojení Jacksona je dost radikální změna směru, ale to naznačovalo již angažování Rocka samotného.

Jak to celé dopadne, to zjistíme v kinech příští rok. Změna nás naopak nečeká na postu režie. Té se ujme Darren Lynn Bousman (Saw 2, 34).

Chris Rock | Foto: Miramax
Samuel L. Jackson | Foto: Falcon
-
-
Související filmy: Saw, Saw 2, Saw 4, Saw 3

Související články:

Saw: Další díl na cestě, ale čekají nás změny a překvapivý tvůrčí tým

Série Saw má za sebou osm dílů a i když ne každý vydělal tolik, kolik by si studio přálo, vzhledem k nízkým nákladům šlo nakonec pokaždé o úspěšný projekt.

Saw: Hodnoceno od nejlepšího dílu po nejhorší

Série Saw si během let získala početný zástup fanoušků. I když měla být sedmá kapitola s názvem Saw 3D finální, bylo jen otázkou času, než se pasti vrátí.

Recenze: Saw 3D je solidním uzavřením série

Nic moc se nezměnilo. Hodně pastí, hodně obětí, sadistický kocour Hoffman honí s maskou prasete poslední myšky ve svém bludišti a policie hraje o čas...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: