Série Saw nabrala na palubu nečekanou hvězdu

Série Saw nabrala na palubu nečekanou hvězdu 5 obrázků v galerii
Pulp Fiction: Historky z podsvětí | Foto: Miramax
Už jako blesk z čistého nebe působila zpráva, že si další díl Saw vzal pod svá křídla komediální herec Chris Rock (Smrtonosná zbraň 4) s tím, že film zaštítí herecky, z pozice výkonného producenta a dokonce udělal nástřel námětu. A zdá se, že nebude jedinou hvězdnou tváří, která se k oblíbené hororové sérii připojí.

O příběhu v tuhle chvíli víme jen to, že si Rock zahraje policejního detektiva, který bude vyšetřovat sérii otřesných zločinů. Zda ho to zavede na stopu smrtících pastí, nebo si naopak svým postupem zajistí účast ve hře hříšníků, to v tuhle chvíli nevíme. Ve filmu se ale objeví i postava jeho otce a tu by si měl zahrát... chvíle napětí... Samuel L. Jackson! Nešálí vás zrak, největší mot*efucker Hollywoodu by se opravdu měl do série Saw zapojit.

Studio mlží okolo toho, zda bude nové Saw pokračováním nebo rebootem. Změny ale nahrávají spíše druhému. Ostatně, pro sérii vždy mimo jiné platilo, že se obsazení vyhýbala velká jména. Zapojení Jacksona je dost radikální změna směru, ale to naznačovalo již angažování Rocka samotného.

Jak to celé dopadne, to zjistíme v kinech příští rok. Změna nás naopak nečeká na postu režie. Té se ujme Darren Lynn Bousman (Saw 2, 34).

Chris Rock | Foto: Miramax
Samuel L. Jackson | Foto: Falcon
Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist