Trailer: V Panství Downton bude dusno. Smetánka se připravuje na jednu nebývale vzácnou návštěvu

Trailer: V Panství Downton bude dusno. Smetánka se připravuje na jednu nebývale vzácnou návštěvu 7 obrázků v galerii
Panství Downton (2019) | Foto: CinemArt CZ
Po veleúspěšném seriálu Panství Downton se na plátna českých kin již 12. září 2019 podívá celovečerní verze výpravného historického dramatu. Vrátí se staří známí, kteří budou kromě klasických britských "trablů" řešit přípravy na jednu vzácnou návštěvu. Více v nejnovější upoutávce.

Britská uměřenost, svébytný humor a vztahy mezi jednotlivými charaktery postav naváží na seriálové Panství Downton v celovečerní hrané verzi, která by měla být situována do druhé poloviny 20. let minulého století. Jak výše zveřejněný trailer napovídá, chystá se panství na návštěvu britského krále Jiřího V. (vládl v letech 1910-1936). O vypjaté momenty tedy nebude nouze. Královská etiketa je královská etiketa a tak ani věhlasné panství Downton nebude hrát v tomto případě první housle. Nechá si to však líbit?

Na to odpoví celovečerní Panství Downton spolu s herci známými z původního seriálu. Těšit se můžete například na Hugha Bonnevillea, Maggie Smith, Lauru Carmichael nebo Elizabeth McGovern. Režíruje Michael Engler, autor závěrečných epizod série. Scenáristou zůstává oscarový Julian Fellowes (Gosford Park).

Panství Downton (2019) | Foto: CinemArt CZ
Panství Downton (2019) | Foto: CinemArt CZ
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články