14.7.2019, 11:30

Autoři Sherlocka vypouštějí jeho upířího sourozence!

Úspěšný seriál Sherlock odpočívá u ledu a tak přišel na řadu jeho sourozenec. Autoři Sherlocka Steven Moffat a Mark Gatiss představili svůj nový pořad pro BBC ve spolupráci s Netflixem. A jak nejlépe představit nového hrdinu? Fotkou, to dá rozum!

Seznamte se s hrabětem Drákulou v podání Claese Banga. Tento dánský herec se ujme legendární postavy, kterou jako první světu představil Bram Stoker v roce 1897.

Drákula | Foto: BBC/Netflix

Drákula bude minisérie. Diváci se tak dočkají tří 90minutových dílů. Děj nás zavede do roku 1897, kdy hrabě Drákula v rodné Transylvánii plánuje útok na Londýn za vlády královny Viktorie. Kromě Banga se v dalších rolích představí například Jonathan Aris, Morfydd Clark, Lyndsey Marshal, Chanel Cresswell, Matthew Beard, Paul Brennen, Sarah Niles, Phil Dunster, John Heffernan, Joanna Scanlan a další.

Drákula | Foto: BBC/Netflix

"Těším se, až si Drákulu zahraji," uvedl na adresu seriálu již dříve Bang. "Je to sice padouch, ale je toho na něm víc, je inteligentní, sexy, charismatický a zábavný. Bude těžké ho hrát, po všech těch hvězdách, které ho již v minulosti ztvárnily, ale o to víc se cítím privilegovaný, že mám tu čest také."

Datum premiéry zatím neznáme. Hlavního hrdinu si ale můžete prohlédnout v obou jeho podobách - jako krvežíznivé monstrum i šarmantního šlechtice.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka

Související články:

Policajt z Gothamu, Drákula a politický velikán. Nejlepší filmy Garyho Oldmana

Gary Oldman dnes slaví 61 let. Představitel celé řady charakterních rolí se svého prvního Oscara (za "Nejtemnější hodinu") dočkal teprve loni. Pojďme se...

Seriálový Drákula od tvůrců Sherlocka se začíná pomalu rýsovat. Bude nám pít krev?

Mám románovou předlohu Brama Stokera v ohromné úctě, takže jsem velmi zvědavý, jak si s adaptací poradí Steven Moffat a Mark Gatiss, autoři seriálového...

Recenze: Drákula: Neznámá legenda aneb Malebné kaňony a skály, velké armády a nadpřirozené bitvy

Tento nový remake / reboot / bůhvíco nám chce vyprávět o tom, jak se ze sexy rumunského prince stal nesmrtelný upír.

Sherlock: Menší teorie ohledně "pádu" nejslavnějšího detektiva na světě

Seriál Sherlock si během pouhých 6 odvysílaných dílů (každá série má 3 epizody) stihl nastřádat pěknou řádku fanoušků a od amerických diváků se dočkal i...

Adam Sandler jako hrabě Dracula

Oblíbený komik se připravuje na slavnou upírskou roli. Nedokážete si představit Sandlera s krvežíznivým výrazem? V podstatě nemusíte. Půjde o animák.

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: