Stallone konečně řekl, jak to vypadá s Expendables 4

Stallone konečně řekl, jak to vypadá s Expendables 4 7 obrázků v galerii
Expendables: Postradatelní | Foto: Lionsgate
Čas od času sice slyšíme, že už by se konečně měla začít natáčet čtyřka Postradatelných, ale nakonec z toho zase nic není. Nyní svitla jiskřička naděje díky Slyovi.

Ten na svůj Instagram nahodil během oslav Dne nezávislosti (4. července) fotku Barneyho Rosse s komentářem, že ho všechny ty ohňostroje inspirovaly k tomu, aby připravil další díl oblíbené akční série. To je sice fajn, ale současně i špatná zpráva. S největší pravděpodobností to totiž znamená, že čtyřka stále ještě nemá hotový scénář a i když jsme pár měsíců zpátky slyšeli, že si Sly obhlížel lokace, nejspíš to nebylo pro Postradatelné.

Co víme z dřívějška? Scénář měl psát od května loňského roku Gregory Poirier (Chůva v akci, nechvalně proslulý propadák Lovci dinosaurů, vrátit by se měl eRkový rating, v rámci obsazení by Sly a Arnold měli být jistota, stejně tak Slyův kamarád Jason Statham. Mimo hru podle všeho tentokrát není ani Bruce Willis (u trojky se se Slyem nedohodli na penězích) mluví se i o možném znovu zapojení Jean-Claude Van Dammea a samozřejmě je vždy šance, že se nakonec nechá ukecat do týmu Steven Seagal. Ze sestavy naopak vypadl Terry Crews a to kvůli obvinění ze sexuálnímu obtěžování.

Ne, nebojte se, Crews není v tomhle případě na zvrhlíka. Naopak on sám tvrdí, že se stal obětí - konkrétně obvinil Adama Venita (vysoce postaveného zaměstnance talentové agentury) ze sexuálního obtěžování a následovalo soudní řízení. Jak to souvisí s Expendables? Producent série Avi Lerner začal přes svého osobního agenta Crewsovi vyhrožovat, že pokud žalobu nestáhne, končí v sérii Expendables. A Crews se rozhodl nepovolit.

Expendables: Postradatelní | Foto: Lionsgate
Expendables: Postradatelní 3 | Foto: Lionsgate
Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist